www.sudzibas.lv Gan Bei Apkalpošana

Gan Bei Rīga Plaza - Apkalpošana

28.02 ieradāmies vakariņās Gan Bei, kas atrodas Rīga Plaza. Pirmkārt satrieca tas, ka pie ieejas jau bij nolikts '' šlagbaums", kas tika izskaidrots ar to, ka nav vietu.. kautgan patiesībā vietas bija.... Otrkārt un galvenokārt ēdiens, ko atnesa nebija svaigs. Gaļa bija apdegusi, dārzeņi bija sakaltuši, bija tāda sajūta, ka šī porcija bija sagatavota jau no rīta, tikai tagad piemeta klāt pāris gaļas gabaliņus un pasniedzas. Viesmīle painteresējās, vai man garšo... uz ko es , protams, atbildēju, ka esmu neapmierināta... Tā vieta, lai risinātu radušos, nepatīkamo situāciju administrators atsūta pie galdiņa atpakaļ viesmīli ar jautājumu.. vai es vēlos šo situāciju risināt, tad administrators pienākšot... Kas tā par bezkaunību!!!! Administratoram uzreiz vajadzēja ierasties pie mūsu galdiņa un risināt jautājumu, nevis sūtīt viesmīli... Mēs palikām ar ļoti nepatīkamu pēcgaršu.. ja pasniedz nebaudāmu ēdienu, tad, vismaz, nevajag būt tik bezkaunīgiem un jautāt " Vai garšo???"Nolēmam, ka tā bij pēdējā reize, kad bijām šajā iestādē. Bet arī ar to nebija viss galā, atbraucām mājās un abi ar draugu uz maiņām skrienam uz tualeti, jo abiem streiko vēdērs ( abi ēdām vienu un to pašu), abiem ir akūts enterīts!!!!! Fantastiski pavadīts sestdienas vakars!!! Starp citu, šī nav pirmā reize, kad ir problēmas tieši šajā iestādē - Gan Bei Rīga Plaza!!!!

Minesota 01.03.2015

Un kā tad tiki Gan Bei? Leci pāri šlagbaumam?

K Kalmārs2802 03.03.2015

Izlīdu pa apakšu!!!

E ehhhhh 03.03.2015

Fantastiski! Patiešām! Applausi Kalmārs2802, izsaka sašutumu par viesmīļu un administratoru darbu, kādām būtu jābūt viesa- personāla attiecībām, kamēr paši lien iekšā AIZVĒRTĀ restorānā! UN VĒL RUNĀ PAR BEZKAUNĪBU!

Jūs rimi arī noteikti stāvat pie kases, kur rakstīts- jūs apkalpos pie nākošās kases- un sūdzaties par servisu )))

P.S.Ja priekšā ir trose, tas var nozīmēt ne tikai to, ka nav vietu, bet arī to, ka uz to brīdi nepietiek personāla, kurš varētu jūs apkalpot tik augstā līmenī, kā jūs paši to vēlētos!

A Aelita2 29.03.2015

Gan bei Riga plaza esmu bijusi 2x, jo ērtāk, tuvāk mums ir Daugasvas otrā pusē esošie restorāni. Bet par Pigas plazas Gan bei varu teikt, ka ļoti garšīgi. Visgaršīgākie dārzeņi melno pupiņu mērcē un vista ar indijas riekstiem ir tieši viņiem. Paldies pavāriem, žēl gan ka neesat pa ceļam un tik reti sanāk būt tai pusē :)