www.sudzibas.lv Gan Bei Pasūtījums uz mājām

Gan Bei - Pasūtījums uz mājām

Šodien ar draudzeni izdomājam pasūtīt ēdienu no Gan Bei, ieradās laicīgi ar to vismaz viss kārtībā!! Bet tiklīdz attaisām kastītes parādījās dusmas, par to, ka nejēdz atvest to ko pasūta, piekodinājām vienu porciju bez dārzeņiem, jo draudzene nevar ēst dārzeņus, bija sajaukuši un draudzenei bija ar dārzeņiem un man bez, kad pasūtījām tika pateikts vairākas reizes tas, pat uz pasūtījuma lapas bija pareizi viss uzrakstīts, bet nē, vienkārši nejēdz ielikt pasūtīto ēdienu un izlasīt, kas rakstīts uz lapiņas, tā nav pirmā reizes, bet šoreiz tik tiešām bija jau pāri robežām! Nav nemaz tik grūti izlasīt pasūtījumu, nevis likt uz savu prātu, pamatīgas dusmas uznāca! Kā arī pie reizes mums neiedeva paredzēto uzlīmi, kuras mēs krājam!

E

G GANKSTERIS 02.12.2011

BLONDINES APMAINAS PORCIJAM. ANEKDOTE NE NOKA. HA HA.

E Elīna 02.12.2011

Man bija ar rīsiem, bet viņai bija nūdeles! Es nūdeles nēedu! Ceru, ka pietiekami labi Tev paskaidroju.

T temīda 03.12.2011

Gatavo mājās pati, nevis pasūti restorānos, tad varēsi ēst, to, ko gribi.

. ... 03.12.2011

Ja ir piedāvājums, tad tas jāizpilda kā klients vēlējies. Vismaz kompensāciju dabūjāt?

E Elīna 04.12.2011

Kādēļ man kaut kas jāgatavo pašai, ja var pasūtīt?! Un pa ilgiem laikiem sagribējām tikai pasūtīt kaut ko! Tas tikai normāli ir! Tas ir viņu darbs - izpildīt pasūtījumu kā klients vēlās, priekš tā viņi strādā, lai klienti būtu apmierināti!

E Elīna 04.12.2011

Un nē, nedabūjām nekādu kompensāciju, nezvanijām pēc tam viņiem, padusmojāmies un atradām savā starpā kompromisu,

T temīda 04.12.2011

Ja pašas slinkas kā maitas, tad arī saņem pasūtījumā sūdus.
Nekas nevar būt garšīgāks par pašu gatavotu ēdienu.Protams, ja rokas aug no dirsas, tad jāsūta...:DDDDD

P psihiatrs 04.12.2011

SAVA STARPA KOMROMISU? LEZBIETES? JEB PIEGADATAJS LAVA ATSUKAT..

P pole 06.12.2011

omg kada tragedija, nevar apmainities ar porcijam