www.sudzibas.lv Gan Bei Mati sušikos un zaļi mango ka burkāni saldajos sušikos!!!

Gan Bei Origo - Mati sušikos un zaļi mango ka burkāni saldajos sušikos!!!

Tatad sākšu: Ta ieveroju vienu matu sāļajos sušikos draudzenes šķīvī, vel nereaģējām. Pec tam saldajos sušikos vel viens , mango ielikts pavisam negatavs pēc garšas ka burkāns. No pudeles lejot sojas mērci izrādās tā caura, pazinojam to oficantei adbilde bija visai divaina: Tā mums ir,..... Mēs pasmējāmies. Tad ievērojām tos matus nu tad pasaucām oficianti un klusi visu izstāstījām ar nolūku lai viņa ta kā visu novērstu. Pēc maza brīža atnāca puisis roka sānos salicis un lauzītā lv valoda pajautāja: Kas par problēmām( domajam razborkas 90 gadu stilā sāksies) Sākām histēriski smieties , teicam kad problēmas nav ja nu vienīgi viniem klibo virtuvē tīrība un janoverš dažās tehniskas lietas. AAAā' ja kas mati sušikos ir no kokosa lūk tā................;))))))))

V

ArnisLipsis 31.01.2013

Gan Bei vispār nevar iet tur baigi kāš naudu un pietam tas ēdiens vinjiem galīgi nekvalitatīvs. Pēc tās reizes kad mani oficiants gandrīz pasūtīja uz 3 burtiem esmu ļoti neapmierināts ar Gan Bei, tāpēc tur vairs nekad neeju.

S stopham 23.03.2013

Un par ko, negribi pastastit?? Nekas nav tapat vien.. Man garsho sushi tur vislabakie, a tu ej uz hesiti ja jau tev liekas ka gan bei ir dargi kas cits tev atliek??!