www.sudzibas.lv Gan Bei Neatgrieza atlikumu

Gan Bei - Neatgrieza atlikumu

Sveicināti! Restorāna Gan bei,kas atrodas tirdzniecības centrā Domina,viesmīlis neatgrieza atpakal atlikumu no rēķina,kaut gan mēs gaidijām samērā ilgi!Kad jau apnika sēdēt,ejot prom,viņš vēl ar tizlu smīniņu atvadījās!

K kurmiks3 16.03.2013

Kops kura laika Gan bei ir restoraans? Varbuut belasu tirgotava pie autoostas arii ir restoraans?

D dissmess 16.03.2013

Man Dominā atkal ir pieredze, ka neatnes čeku vairākas reizes, ja nauda tiek iedota skaidri. Un nākas parasti iet meklēt viesmīli, lai nes čeku.

S stopham 23.03.2013

vajag uzreiz tad paprasit ka ceku vajadzes, man piemeram tie papirini nav vajadzigi un tieshi otradak besi kad tos nes! bet jums tak meles nav ne pa atlikumu ne pa cekiem!! Un kursh paliek vainigs?? Protams ne jus ))

M Murmulis5 25.04.2014

Un tejas naudas kultura mums atkal klibo laikam ^)

Minesota 25.04.2014

Cik tad tas atlikums bija liels??? 5 santīmi?!?!?