www.sudzibas.lv Gan Bei Nav pievienoti ēdamrīki un mērce

Gan Bei - Nav pievienoti ēdamrīki un mērce

14.11.2013. plkst. 16;54 pieteicu pasūtījumu līdzi ņemšanai restorānā Gan Bei. Paņēmu vairākus veidus sušī un arī ceptus dārzeņus, kasiere sitot čeku vēl noprasīja , cik piederumus nepieciešams pievienot. Gribēju ļoti iepriecināt savu otro pusi, jo viņš nebija ēdis sušī. Bija iecerēts superīgs vakars ar lielu smiešanos, jo abi neprotam pagaidām ēst ar kociņiem. Vārdu sakot, saņēmu savu pasūtījumu ( plkst. 19), un devos uz mājām, kas atrodas 35 km no Rīgas. Atnāku mājās, klāju galdu un...! Ne man kociņi iedoti, ne sojas mērce, ne salvetes, kaut gan čekā bija uzrādīts, ka tam visam jābūt.
Man mājās nebija sojas mērces un tuvākais veiklas ir 5 km attālumā, plus tur kociņus nepārdod.

Ļoti nekorekti strādājam cienītie!

C

T Tince 15.11.2013

Tajā Gan bei laikam citāda politika par ēdiena porcijām un komplektāciju. Kad rudens sākumā bijām tur vakariņot uz vietas, tad pasūtījām savas iecienītās garneles - pilnu porciju. Kad atnesa - bijām izbrīnīti, jo tā izskatījās tikai pusporcijas apmērā. Kādreiz bijām sūtījuši arī pusporciju (vai 70%), tāpēc zinām, kāda ir atšķirība starp pilno un nepilno porciju. Domājām, ka viesmīlis kaut ko sajaucis, jo tajā laikā bija daudz apmeklētāju, un ka rēķinā arī būs ierēķināta adekvāta cena par nepilno porciju. Bet - nekā - jāmaksā bija kā par pilnu porciju. Iespējams, ka paši darbinieki stiepj neielikto produkciju uz mājām.
Pagājušogad Valentīndienā Gan bei Duntes ielā bija izreklamēts, ka visiem tāsdienas apmeklētājiem tiks pasniegta bezmaksas kūciņa. Ne jau dēļ tās mēs devāmies uz šo Gan bei, bet nepatīkami bija, ka beigās rēķinā šī kūciņa ierakstīta, bet realitātē neviens to mums pat nepiedāvāja.
Laikam Gan bei nav nekādas kontroles pār darbinieku darbu. Tad nu tā sanāk, ka var palaimēties vai arī nepalaimēties. Žēl, ka līmenis krītas ...