Gan Bei - Krāpšana

Uzņēmums piedāvā tortes pēc individuāla pasūtīšanas.
No rīta iepazinos ar piedāvājumu, cenām mājaslapā. 9: 30 uzrakstīju, lai uztaisīt pasūtījumu, precizēju pasūtījuma detaļas un pajautāju cenu. Cenu nosauca lielāku nekā bija norādīts mājaslapā. Kad pajautāju kāpēc ir lielāka Cena, atbildēja, ka tieši no šodienas paaugstinājās Cenas.
Domāju, ja paaugstina cenu, tad tas jādara plkst 00: 00 vai atzīmēt mājaslapā, ka no 03.05 Cenas tiek mainītas, nevis pa dienu izdomāt, ka jāpaaugstina cenu.
Arī parādījās izmaksas, kuras nav minētas mājaslapā, ka operatore precizēja - nāk klāt Cena par iepakojumu (aprēķināta automātiski un ir atkarīga no pasūtījuma summas) . Arī nav skaidrs kāpēc Cena ir atkarīga no summas, nevis no iepakojuma izmēra.

Ļoti negatīvs iespaids palika.

03.05.2023

B

A amaliyashcke 03.05.2023

Jūsu pilsētas izvirtušās meitenes vēlas karstu seksu un ir gatavas uz daudz ko. Viss ir anonīmi un konfidenciāli, bez naudas un attiecībām, reģistrācija bez maksas ---- https://shrinke.me/kisa

D Disko persiks 03.05.2023

Kràpšana bûtu, ka jûs nàktu pèc tàs tortes un tad jûs nostàda fakta priekšá, ka jámaksà x2, nevis, ka jûs par to informè veicot pasûtîjjmu, vai skaidrojot detaļas

Good Intentions 03.05.2023

Bieži vien firmas laicīgi nepamaina vai nenoseko savām mājaslapā rakstītam cenām.

Kārtēji kapejkpīsēji...