www.sudzibas.lv Gan Bei Darba laiks

Gan Bei - Darba laiks

Vakar ceturtdiena devos uz Gan Bei Galleria Riga, pulkstenis bija 22:42 domaju ar sievu paest svaiga gaisotne ara Gan Bei terase vakarinas.
Dodamies ieksa un mums pasaka atvainojiet bet Gan Bei slegts. Bet darba laiks ir lidz 23:00 . Tad rodas jautajums lidz cikiem tad isti strada sis restorans.
Es domaju ka sadu prestizu restoranu nevar slegt pirms darba laika. Laikam cilveki, kas strada saja restorana gribeja atrak majas tikt. Domaju, ka Gan Bei vadiba ari nebutu prieciga ko tadu izdzirdet.
Sie cilveki sanem ari pietakamas dzeramnaudas pa dienu lai varetu nostradat lidz darba laika beigam.
Biju loti sarugtinats par so starpgadijumu.
Ceru uz kadu pozitivu atsauksmi.

Mareks.

E

K kjepa 26.07.2013

es gan nezinu, cik pieklājīgi ir no jūsu puses doties uz restorānu, kā tu pats saki, plkst. 22.42. padomā loģiski, ēdiens pirms pasniegšanas ir jāsagatavo + jums vēl ir jāpaēd. nākamreiz ejiet uz mc'donalds, tur paspēsiet paēst.

ir nu gan tauta izlaidusies...

B Brexis 26.07.2013

Nē, nu pilnīgi debīli cilvēki saradušies . Laikam jau laiks tāds tagad ! Nu kā var nerubit, ka restorānā ēdienu neiedod uzreiz un līdzi . Ja tāds duraks tiks pie pasūtīšanas, tad džeki, kas tā jau visu dienu uz kājām, karstumā nošancējušies, vēl dabūs stundu nīkt un gaidīt tikai tāpēc, ka viens nevīžo ātrāk atvilkt savu resno pakaļu uz restoranu, lai pierītos. Tiešam, tadam tik uz makdonaldu:)

E ExMareks 27.07.2013

Kritizeetaji. :D

S smīkņa 27.07.2013

Puikam ar galvu kaut kas tiešām nav kārtībā. Un tāds dārzenis pat apprecējies ir? Ak vai..

Y yvolkorototo 31.07.2013

Lunis Mareks

S staff 01.08.2013

Jau sen visiem zinams ka lidz 23 tas nozime ka lidz tam laikam visiem japabeidz est, un virtuve tur sledzas ciet atrak! Restorans atrodas tirzdniecibas centra un nestrada lidz pedejam klientam! Atvainojos bet pa 18 min jus nevaretu paest, neviens normals cilveks neies uz restoranu...

O Objektīvs 07.06.2016

Nu tad vajag virtuve slēgta zīmi uzlikt pie ieejas uzlikt. Jums te nevienam nav kapitālistiskās domāšanas, jo esat post sociālisma un komunisma augļi. Sprieźot pēc vārdu izvēles un gramatikas nezināšanas- zemais līmenītis. Kapitālismā klientam nav jādomā par pakalpojuma sniedzēja ērtībām, bet gan tikai par sevi un savām vēlmēm, bet pakalpojuma sniedzējam ir jārūpējas par korektu attieksmi un to, lai šādas situācijas nemaz nevarētu rasties. Rietumos restorānam ir jāstrādā tik ilgi, cik pēdējie viesi sēž un nevienam neienāktu prātā izslēgt mūziku vai aizrādīt ko. Pusdauņu baram, cerams, tapa vismaz 1% skaidrs ????????????

Latviešu tautas 07.06.2016

Rietumos restorānam ir atsevīšķa ieeja! Un ja Jūs domajiet ka ēdisiet stundu, tad Jūms būs jāpaliek līdz rītam, kad tirdzniecības centrs taisisies vaļā!

Latviešu tautas 07.06.2016

Šodien naciet 22.58, pasūtiet zupu, šašliku, paštetu no lākstīgalas melem, lielu torti...