www.sudzibas.lv Gan Bei cenas, apkalposana

Gan Bei - cenas, apkalposana

Svētdien veicu pasūtījumu internetā, kopējā summa bija 18 Lati ar santīmiem (precīzi vairs neatceros) , atzvanot Gan Bei darbiniekam, precizējām pasūtījumu un pasūtījuma summu, sarunājām, ka es pasūtījumu izņemšu Gan Bei Mūkusalas ielā, tā kā dzīvoju netālu un braucu ciemos, tad nebija nepieciešams veikt piegādi.

Ierodoties Gan Bei Mūkusalas ielā, bija liels man izbrīns, ka par to pašu pasūtījumu, summa apmaksai bija pāri 25 LS. Uz ko darbiniece man paziņoja, summa palielinājās tāpēc, ka Jūs nepasūtījāt uz vietas un tāpēc, ka neveicāt piegādi mājās. Treškārt tikai internetā veicot piegādi uz mājām jaunajiem ēdieniem ir 30 % atlaide.

Pirmkārt ieejot mājas lapā nekur nav uzrādīts, ka 30% atlaide ir jaunajiem ēdieniem tikai tad kad piegāde notiek uz mājām, otkārt es pati atbraucu pakaļ ēdienam un piemaksājot par to ap 7 LS. Tad sanāk, es varēju sagaidīt mājās sūtījumu un būtu ieekonomējusi 7 LS.

Otrs darbiniekam jau pieņemot pasūtījumu telefoniski, vajadzēja brīdināt, ka atbraucot pakaļ Jums pasūtījums būs dārgāks un 30% atlaide darbojas tikai piegādei uz mājām.

Kur loģika, lūdzu izskaidrojiet?

D

C candy 12.06.2012

Pilnigs murgs! Ja pasutiji ar piegadi, tad sedi un gaidi, bet ne vajag visiem cakaret smadzenes un izdomat ko savu!

D desire 12.06.2012

Hmm candy izlasi vélreiz visu sūdzību, un tad komenté: D laikam neiedzilinajies!!! P.s.Gan Bei pēc tam atvainojās, teica, ka tà ir viņu vaina un klùda, pēc tam novérsa savas klūdas, tà lūk!