www.sudzibas.lv Gan Bei Briesmīgs serviss

Gan Bei - Briesmīgs serviss

Apkalpošana-nonsenss

Piektdien, 11. Septembrī no aptuveni 18.40 bijām spices Gan Bei. Sēdējām pie priekšpēdējā galdiņa (dīvāniņos) pie sienas no ieejas pa labi. Raugoties no logu puses, otrā „kupeja” aiz ēdienu izsniegšanas Letes.
Tā Gan Bei bija jauna pieredze. Oficiants sāka runāt krievu valodā, uz latviešu valodu pārgāja pēc īpaša uzaicinājuma. Apkalpojot atgādināja miegainu mušu, visu aizmirsa, nebija sasaucams, bet, kad sasaucām, lai pateiktu, ka viņš kopā ar suši nav atnesis trauciņus sojas mērcei, atnesa, bet pat neatvainojās. Tālāk – labāk. Kad teicām, ka gribēsim arī desertu, viņš atnesa deserta karti, bet pēc tam pazuda.
Kad pēc minūtēm 20 izdevās pievērst viņa uzmanību, palūdzām rēķinu. Kāds tur vairs deserts – ātrāk prom. Lieki piebilst, ka viņš pat neatcerējās, ka bijusi runa par desertu. Arī visa apkalpošana bija nemākulīga un tāda kā bremzēta.
Agrāk gan bei oficianti bija izdarīgi un uzmanīgi, stādījās priekšā, vēlāk apvaicājās, vai viss kārtībā. Neko tādu mūsu oficiants nedarīja. Pēc visām pazīmēm bija acīmredzams, ka cilvēks absolūti nav piemērots šim darbam (mācekļa birku nemanījām) . Un oficiants nav vainīgs, vainīga ir iestāde, kurai, jāsecina, klājas tik švaki un attieksme pret kadriem ir tik slikta (kadru mainība Gan Bei ir milzīga) , ka normāli viesmīļi mūk un iestādei nākas ņemt darbā jebkuru izmisušu nemākulīgu jaunieti, kurš kaut cik kustas un ir. Cienījama iestāde tāda viesmīļa esamību nepieļautu. Mēs Gan Bei vairs neapmeklēsim un to nedarīs arī mūsu draugi. Rezultāts: vismaz 20 zaudētu klientu. Protams, nekas traks uz kopējā fona, bet jūtams, ka kursu no kalna lejup Gan Bei nemainīs, un tad jau būs arvien nākamie 20.

16.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (12)

B bimbaleo 16.09.2020

AHAHAHAHAHA!
Visus savus radus, draugus, paziņas apzvanīji un pateici, ka viesmīlis jums sagādāja briesmīgu servisu? Vai varbūt jums bija kopīga sapulce, un visi nolēmāt boikotēt ieskrietuvi? Naktī pēc tam labi gulēji, jeb pusnakti mocījies, domājot par briesmīgos servisu?
Ja kādā rimi vai maksimā gadīsies nelaipna kasiere, iesaku rīkot sapulci radu, draugu lokā, ar iespējamo veikala neapmeklēšanu vairāk.

M Māra V. 18.09.2020

Ne tikai apzvanīju - ar kurjeru izsūtīju ierakstītas vēstules. Sapulce notika jau naktī, mocījos nevis pusi, bet visu nakti. Noīrēju zāli, jo izsaucu arī visus skolasbiedrus, bijušos un esošos kolēģus. Pēc manas runas rīkojām debates. Balsojumā ar 378 par, 1 atturas (bija aizmidzis) nolēmām, ka, apmeklējot kafejnīcu, no savas kabatas maksājam arī par viesmīļa darbu. Verdikts: iestādes, kurās strādā šādi viesmīļi, par savu naudu turpmāk neuzturēsim. Tā ka Tu faktiski uzminēji. Satriecošs intelekts.

C cccccc1 24.09.2020

Kāda tu pati Māra V. Esi dzivee, ka tik pašai dziive nav paveicies , ar izskatu vai ko citu, skaties pati cik tu aatra esi vsi neesi, tu esi pretiga , ceru ar tevi kadu dienu notiks nelaime

C cccccc1 24.09.2020

Un par šo iestādi nekas labs vispār nav īpaši dzirdams protams ka tur neviens negribēs strādat, pie tadiem afēristiem varbūt tev jājiet palīgā uzņemumam pelnīt, ja tik loti satraucies.

M Māra V. 24.09.2020

Māra V. 0 min atpakaļ
Paldies! Tas, ka tādai kā tu es esmu pretīga, man ārkārtīgi glaimo - traki būtu, ja es tādai patiku. Un tavs novēlējums piepildījās, nelaime ar mani jau notika - lasot Tavu analfabētisko vervelējumu, pārņēma skumjas par nāciju. Nepūlies ar atbildēšanu, tavus palīgskolas absolventes (protams, ja tev izdevās pabeigt 9. klasi) sacerējumus vairs nelasīšu. Pietika jau ar šo nelaimi :))))))))))))))))))

G gooodsoul 25.09.2020

Tak nemaz necenties saprast loģiku, slima vecene ar galvu, kas kašķi meklēs pie jebkuras iespējas, ar šitādām nevajag ielaisties dziļākās diskusijās, lai vārās savā naidā, nav vismaz garlaicīgi :D

G gooodsoul 25.09.2020

Tak nemaz necenties saprast loģiku, slima vecene ar galvu, kas kašķi meklēs pie jebkuras iespējas, jo nav iekšēji laimīga, ar šitādām nevajag ielaisties dziļākās diskusijās, lai vārās savā naidā, nav vismaz garlaicīgi un ir par ko uzjautrināties :D

Džozefīne 16.09.2020

Ir muļķīgi apgalvot, ka visi Tavi draugi neapmeklēs šo iestādi. Viņi paši var izlemt, kur iet paēst. Varbūt kādiem draugiem ir bijusi pozitīva pieredze un tāpēc viņi noteikti tur atgriezīsies, par spīti Tavam nepatīkamajam piedzīvojumam.

M Māra V. 18.09.2020

Ja Jūs prastu lasīt garākus teikumus, tad būtu uztvērusi, ka agrāk arī mums tur bija pozitīva pieredze. Muļķīgi ir apgalvot, ka Jūs zināt, ko darīs mani draugi. Viņi, atšķirībā no Jums, spēj aptvert, ka iestāde, kas uzskata par iespējamu nodarbināt neapmācītu neprašu, ir degradējusies. Tātad nav līdzekļu kvalificētam darbaspēkam. Tātad - arī kvalitatīviem produktiem utt. Tas nav nekāds "nepatīkams piedzīvojums", bet līmeņa rādītājs.

K Kāpurs3000 16.09.2020

Agrāk tajā īestādē varēja normāli nopelnīt un tāpēc, tur strādāja arī spējīgāki, smukāki utt. cilvēki. Tagad tur strādā cilvēki, kuriem visdrīzāk tā ir pirmā darba pieredze un vispār bez atlases. :) Es tur senā pagātnē nostrādāju pāris gadus un vispār nesaprotu, kāpēc cilvēkiem, tur garšo vel ēst. :) Diemžēl par kadriem neviens baigi necepjās, ka arī par 1 no 1000 tajā dienā, tur pabijušiem "galdiņiem" (tā par ir laba statistika).

M Māra V. 24.09.2020

Paldies! Tas, ka tādai kā tu es esmu pretīga, man ārkārtīgi glaimo - traki būtu, ja es tādai patiku. Un tavs novēlējums piepildījās, nelaime ar mani jau notika - lasot Tavu analfabētisko vervelējumu, pārņēma skumjas par nāciju. Nepūlies ar atbildēšanu, tavus palīgskolas absolventes (protams, ja tev izdevās pabeigt 9. klasi) sacerējumus vairs nelasīšu. Pietika jau ar šo nelaimi :))))))))))))))))))

C cccccc1 25.09.2020

Slimā uz galvu.EJ TAK UZ PSIHENI ĀRSTĒJIES,atradusies anglijas karaliene.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes