www.sudzibas.lv Gan Bei apkalpošana

Gan Bei - apkalpošana

Esmu galīgā šokā par "Gan bei"(Duntes ielā 19a) apkalpošanu un viesmīli Marinu, diemžēl uzvārdu neatceros.
Tā bija trešdiena, 19.01.2011. Ar draudzeni izvēlējāmies pasūtījumu. Katram taču atnes karstos dvielīšus, bet tajā dienā tas nenotika.
No tā vien bija iespaidīga šoka sajūta, jo pārējiem dvielīši tika atnesti. Tad sekoja nākamais, katram ēdienam ir jāatnes kociņi, bet personīgi man tos vispār neatnesa, kaut gan biju lūgusi.
Viesmīle pat nebija ne reizi pienākusi un pajautājusi, kā garšo un vai viss ir kārtībā. Pie otrā ēdiena viesmīļiem vienmēr ir jāatnes šķīvītis, manai draudzenei tas tika atnests, bet par mani pavisam tikai aizmirsts.
Pats trakākais ir tas, ka nevarēja sagaidīt nekādas labvēlības un atvainošanās no viesmīles puses.
Ļoti žēl, ka tik neprofesionāliem cilvēkiem tiek uzticēts "LABĀKĀ VIESMĪĻA" statuss.

X xbx 26.01.2011

ari man ir bijusi pieredze pedeja laika, lai gan tas bija Chilli Pica.
pasutijam tikai kafiju, protams uzreiz, jautajums KADA? Ko kaada parasta kafija, abas melnas, ja es gribetu baltu vai kada cita veida kafiju es to visu pateiktu, bet bija tikai melnas...!
mazliet noshkrobijos par attieksmi pret mums, bet nu ok...ka nekaa krize, gan jau meitenes strada un macaas un knapi savelk galus kopaa...un noteikti ari nemaksaa algu laicigi...smaids paradijas, tad, kad dzeramnaudaa iedevu 0, 70ls :)

Lai nu man ir saskarsme ar visu, kas saistits ar edinashanu, manas prakses vietas ir bijushas ari restorani...savas problemas ir jaatstaj pirms tu uzvelc darba formu, tas nu ir fakts, jo kas kas gan var but jaukaks, ja tevi apkalpo smaidosh personals, lai ari cik gruti ta naudinja nak.

E Eseseseseseseses 26.01.2011

Saubos par suudziibas objektivitaati, jo ja autorei no fakta, ka neatnesa kaut kadus siltus dvieliisus 'bija iespaidīga šoka sajūta', tad vinja neatrodas uz siis planeetas. Bailes pat iedomaaties, kaada 'sajuuta' sai buutu, ja, teiksim, lidmasiina par 15 minuuteem aizkaveetos - tur vispaar buutu aatrie jaasauc...

P.s. Uz vietas neienaaca praataa pasaukt viesmiili un atgaadinaat, ka vinja nav atnesusi dvieliisus, irbuliisus un ko tur veel ne?

Z zinaida 26.01.2011

Ohrenetj! Nu i zaloba! Doma sidetj togda nado! Raz takaja caca! Protivno 4itatj! Ne podo6li, ne sprosili, vse li v porjadke! Toze mne! Ne vsegda i v dorogih restoranah podojdut! A tut gan bej! I kakogo obsluzivanija esce zahoteli!? Esce i zalobu nastro4ili! Navernoe i v Mcdonaldse sidite, zdete oficianta! Pozoricha! Sidite doma, ne sramitesj ne hodite!

A ALLA 26.01.2011

A doma u Santi navernoe ewe pohrewe mozet bitj ili ej tablicka labakais viesmilis glaz naterla cto zapomnila toljko imja.Obicno takie tablicki nosjat lubimciki nacaljstva i ot uspeha snosit kriwu.Netu labakaisovs potomu cto mi vse raznije i nastroenije mozet bitj plohoe ne toljko u klientov no i officiantov.

N ninona 26.01.2011

Mnogo faktorov, po mimo plohogo nastroenija! Vremeni toze mozet i ne bitj, podojti k Sante i sprositj, vse li u neje v porjadke! Oj, ne mogu! Nu rzak!A eta? Kotoraja 0, 70 santim ostavila? ja ne ponjala? Ona dumaet, 4to ona dala normaljno? Ja bi v sled ej kinula!

Q QWE 26.01.2011

Santas sūdzības ir smieklīgas, bet iestādi vajag pārsaukt par "Ban Gei". :)

R Rihards 30.01.2011

Es uzskatu, ka šī sūdzība ir pamatota! UN neapmierinātie komentāri noteikti tiek rakstīti no dažādiem ēdināšanas iestādes viesmīļiem, kuriem ikdienā ir apriebies apkalpot cilvēkus.
Bet gribu teikt, ka izvēloties darbu tas ir jāpilda pienācīgi un ar godu. Sūdzība ir pamatota, un viesmīļiem viss ir pašiem jānes, atgādinājums par kaut ko nepieciešamu jau ir uztveram kā sūdzība.
Bieži vien cilvēki, kas strādā ilgi kādā vietā, sāk sevi dēvēt par profesionāliem, kaut gan tādi nemaz nav..
Viesmīļi zina savu īsto vietu tikai tad, kad saimnieks ir objektā, bet pārsvarā visi ir izlaidušies!!
Klientam vienmēr ir taisnība!!!

Z Zinaida 30.01.2011

A ja hotela 4tob menja v zopu pocelovali na pros4anie.

M mazzuta 01.03.2011

Sjezdila bi ti v Rossiju, v restoran-bistro takogo ze tipa. Nash serviss tebe pokazalsja bi samim lu4shim v mire. Poputishestvuj sravni. V Evrope takoj serviss, kak v Latviji ne vo vseh horoshih restoran4ikah polu4ishj. Zazralisj mnogije, hare vijezivatsja.

K Knopa 02.03.2011

Da zazhrAAAAlisj vi uzhe kor4e !!! Rot otkroj i poprosi-CACKA ti!!! FFFuu...