www.sudzibas.lv Gan Bei apkalposana

Gan Bei - apkalposana

aaarpraaats, tur viss notiek tik leeeni, kameer sagaidii viesmiili, kameer pasuuti, kaaameer atnes dzeerienu, un tadd veeel sushi, un reekjinu, pavadiijaam 1.5h

K Keita 18.02.2010

Man atkal Origo GanBei viesmiile neizdeva atlikumu, vienkarshi paneema un viss, es ja buutu gribeejusi, atstaatu dzeramnaudu!

F Fagits 19.02.2010

Nejauc Gan Bei ar fast food :)

D Deivis 01.03.2010

Tad nav ko nākt uz restorānu!Ej uz bistro, tur bus atrak:D

A Aleksandr 31.01.2011

Vivod - Vi neadekvat, udachi na dorogax )

Z Zinaida 31.01.2011

Gai Ben-restoran dlja pedikov!

I inga 31.01.2011

zinaida a ti sluccaina sama nje pedjik?
biju alfas ganbajaa...man arii tas pasaakums ievilkaas...:(

P pole 06.12.2011

stulbie krievi

Maija tu vispar zini atshkiribu starp restoranu un atro edinashanu? izskatas ka nezini

I Inese 07.12.2011

Gan bei ir restorans, varetu taa but, ka viss notiek lenak... jo ja daudz cilveku restoranaa, tad lidz ar to ediena atnesana bus ilgak japagaida.. ja nav pacietibas gaisit ejat uz atro eestuvi un eedat burgerus ;)

M marina______________ 18.06.2013

Man garšo suši, bet GAN BEI Sushi vispār nevar ēst man tas negaršo. Viņdien es biju restorana OLD SHANGHAI un tur patiešam ir GARšIGI suši!!! ;-)