Gan Bei Alfa

Plkst. 21.50 Alfa pazino, ka visi veikali tiek slegti, iznemot Rimi, Cilli picu un Gan Bei. Tad luuk, prieciiga devos uz Gan Bei restoraanu, kur man patiik un ir garshiigs eediens, bet nepieklaajiigaa oficiante neielaida mani iekshaa, jo pasuutiijumus vinju pienjem liidz 22.00, bet pulkstenis bija bez divaam minuuteem 22.00. Man riebjas nepieklaajiigas oficiantes. Ja mees patiikamaam un jaukaam oficianteem atstaajam dzeramnaudu, t.i. virsnaudu, tad mans ierosinaajums nepieklaajiigajaam nesamaksaat pilni reekinu, jo taadas var sabojaat apetiiti. Aizraadiijums arii Alfai, kaada jeega teikt, ka tur var paeest, ja reaali tas nav iespeejams????

J Jānis 09.05.2007

Čto za bred: "Plkst. 21.50 Alfa pazino, ka visi veikali tiek slegti, iznemot Rimi, Cilli picu un Gan Bei"... Kto eto govorit? Mi čto po vašemu Rimi?

D Daciite 31.05.2007

Nu tu esi kaza! Tev jau pie vienas vietas, ka cilveeki ir visu dienu nostraadaajusi un 2 minuutes ir nieks, jo tik pat labi tajaa pashaa gan bei pulkstenis var raadiit jau 5min paari! Aizej pastraadaa par viesmiili un tad tu redzeesi cik daudz ir taadu cilveeku, kas luugtin luudzaas lai ielaiz un pabaro jau peec darba laika beigaam... bet beigaas, ja tu esi piekritusi un pasaki to pavaaram, vinjsh tevi nolamaa, jo eedienu jau mikroviljnju kraasnii nevaara (vismaz restoraanaa kuraa straadaaju es) un pavaaram veel minuutes 20 ir jaastaav pie pliits, tev jaapaliek ilgaak un jaagaida kameer taada kazinja beidz chaapstinaat, gaida arii zaale sadministraatore, kurai jaanonjem kase un galu galaa taads klients aiziet laimiigi smaidiidams peec kaadaam 40 minuuteem (labaakajaa gadiijumaa) un pat neatstaaj dzeramnaudu vai arii kaut kaadus tur santiimus, kas pat nesastaada normu 10%! Un zini cik taadu klientu ir? Un nav ko riit nemazam peec 22... nav veseliigi./

K Kāpēcīc 07.03.2008

Tu ko pa 2 min paspesi paest???gan dura...Pilniba piekritu Dacitei.ta ari ir.nju labi viesmilei vajadzeja laipnak ateikt...

M Marta 27.03.2008

JUS KAS KOMENTEJAT SAPROTAT KAD LIDZ 22 PIENEM PASUTIJUMUS NEVIS TAD SLEDZ CIET !! DOH. SAPROTAT? NE NESAPROTAT JO JUS TUR NEKAD NEESAT BIJUSHI. >

D dsgds 07.07.2009

Man Alfas Gan Bei viss patīk.Tur ir ļoti laipnas oficiantes, ir garšīgs ēdiens.Iesaku iet tur ar bērniem, tiešām ļoti laba vieta, kur paēst un atpūsties.

D Dominalatvija 07.07.2009

Nav tagad jāspriež par to cik oficiantei ir grūts arbs, neviens ar varu tur neliek strādāt!
1. uzņēmums seja ir viesmīle'! Sada gadijumā viesmile izrādija to cik ļoti viņai svarīgs ir šis darbs, cik ļoti viņa vēlās nopelnīt naudiņu ar savu jauko attieksmi. Ja ļoti labi vēlās var gan ar pavāru visu sarunāt gan ar vecāko viesmīli un galu galā ar admiistratori...šajās letajās ēstuvēs strādā viesmīles ar šķibiem ģīmiem, kuras vienmēr ir neapmierinātas, nogurušas utt...
Mājās tad jāsēž...hrenovās viesmīles...pfff...kauns

T tumshmatiite 07.07.2009

Piekrītu...vienmēr ir viss noskrējušakās viss nogurusakaas/nav labi/

Z Zaļais 17.10.2011

Tu Tizlene iedomīgā, sēdi mājās, ja negribi strādāt, necieni klientu vēlmes un nepatīk apkalpot klientus
Jeb tev liekas, ka tava aldziņa no zila gaisa krīt?

Klients ir ķēniņš, bet tev to nesaprast, ko nozīmē uzņēmumam mutes propaganda, ka cilvēks saviem paziņām pastāstīs, ka bija ļoti vēlu ieradies, bet viņu vienalga neparasti laipni apkalpoja un gardi pabaroja.

Sēdi mājās kaza un nelien apkalpojošajā sfērā ar savu divpirkstu pierīti un nespēju saprast, kas no kā rodas un ceļas un kas no kā rezultē !!!

Un dauzi katru dienu savu plānpierīti pret sienu un iekal to sev, nav tas klienta pienākums maksāt dzeramnaudu, bet gan tikai brīvprātīga vēlme. Pat, ja serviss ir bijis visaugstākajā līmenī, pat tad nē! Tāpēc ir karte un izcenojumi
Ja cilvēks katru dienu pa 2 reizēm pa restorāniem barojas, tad vēl vienmēr atstāt visur dzeramnaudu????????
tu plānpierīte, paskaiti, cik daudz tas ir, nopelni tik daudz, lai Tu vismaz vienu reizi mēnesī tā kārtīgi vari doties uz restorānu un paskatīsimies, cik tu atstāsi dzeramnaudu

un tagad dodies uz restorānu 30 reizes mēnesī

Vari tu kaza?????????????