www.sudzibas.lv Gabi Magazin i tovar v nem

GABI - Magazin i tovar v nem

Если хотите викинуть деньги и остаться без обуви через несколько месяцев, то покупайте обув в GABI. Хуже обувного магазина больше нет.

J

Z Zz 06.01.2011

Kapeis ? Tas nav sudziba !

I Imants 06.01.2011

Nepiekrītu. Nav paskaidrots neapmierinātības iemesls, sūdzības būtība.
Не согласен. Не объяснена причина, сущность жалобы.

Var būt apaviem cena bija Ls 2, tad ko Jūs vēlaties ?
Может цена обуви была 2 Лс, тогда что Вы хотите ?

B Batja 10.02.2011

На счет хуже не бывает не соглашусь.Я купил сапоги в магазине ДАНИЯ, у них начала облезать верхнее покрытие, то есть лупиться.Когда я к ним обратился, мне сказали, что это не кожа и от гарантии в 2 года отказались.Для особо одаренных сообщаю сразу, цена со скидкой была 24лс.

S skorpio6ka 06.06.2011

полностью согласна, хуже магазина чем GABI нет!!!Обувь некачественная, гарантия не существует, отношение прдавцов отвратительное!!!

T ToJulia 06.06.2011

Nesen presē bija rakstīts, ka Anglijā un Īrijā atklāti noziedznieku grupēkumi, kuri desmitiem gadu garumā piesavinājušies labdarības akcijās saziedotos apģērbus un apavus, gadā šis bizness esot sastādījis 50 miljonus eiro katrā no valstīm.Šim noziedzīgajam grupējumam piederot vesels veikalu tīkls Baltijas valstīs, kur visas saziedotās mantas arī tikušas realizētas. Nebrinos, ka šeit arī ir tas gadījums.