www.sudzibas.lv Gabi Brāķēti zābaki

GABI - Brāķēti zābaki

Nopirkām meitai ziemas zābakus veikalā Gabi tc Rīga plaza. Diemžēl izturēja mēnesi, abiem zābakiem atnāca vaļā zoles.
Vērsāmies veikalā ar sūdzību par brāķētiem apaviem. Sestdienā veikala vadītaja nav uz vietas tikai darba dienās no plkst. 10 - 17.00, pārdevējas var tikai pieņemt zābakus uz izvērtēšanu-to dara vadītāja. Tad nu palikām bez ziemas zābakiem un nācās iegādāties citus ziemas zābakus.
Pēc pāris dienām saņemam zvanu no vadītājas, ka zābaki ir brāķis un varam braukt samainīt pret citiem zābakiem.
Aizbraucot uz veikalu tomēr tādu pašu zābaku vairāk nav, naudu neatgriež, jāizvēlas citi apavi - protams, ka meitai tas, kas patīk nav attīecīgā izmēra. Un jautājot pēc vadītājas - neesot uz vietas, lai gan iepriekšējā darba dienā sazinoties ar veikalu tiek teikts, ka būs uz vietas - te pēkšņi nav...
Veikala pārdevējas ļoti nelaipnas un neatsaucīgas.
Jautājot vai apavavus vismaz piedāvā salabot - atbildēja, ka varam piedāvāt, bet diez vai šādu brāķi remontēs. Tad paņēmu savus bojātos zābaku un devos prom, jo negribējās vairs nevus bojāt dēļ sliktas attieksmes pret pircēju.
Noteikti vairs šajā veikalā apavus nepirkšu!