www.sudzibas.lv Gabi Slikts serviss

GABI - Slikts serviss

Internetveikalā no veikla Gabi pasūtīju somu. Piegāde omnivā atnāca ļoti ātri - nepilnas nedēļas laikā. Tomēr vilšanās, kad pasūtītās somas vietā cita somas krāsa un cits modelis - manāmi lētāks. Nekādas cedeles nebija. Nosūtīšanas noteikumi norāda atdot ar cedelēm.. , bet, kā lai atdod, ja nav? Atpakaļ adrese arī nav nav norādīta, tikai kods. Nosūtīju atpakaļ, cerībā, ka pietiek ar atpakaļ nosūtīšanas kodu.. Gaidu kas būs tālāk.

L L-isa 02.03.2022

Tā notiek arī citos veikalos. Sajaukts, cilvēciskais faktors. Gabi apmainīja vai atmaksāja naudu. Man nav nekadu sūdzību.
Viņiem ir visas adreses majas lapā, skatieties uzmanīgi.
Atgriešanas kods no Omniva - speciāli bezmaksas atgriešanai. Ja neproti lietot, jazvana Omnivai vai Gabii, visu paskaidros. Barbora vispār maina citus ražotājus pret līdzvērtīgu preci un neprasa