www.sudzibas.lv Gabi Ņirgāšanā pret darbiniekiem no darba devēja puses par "minimālku"

GABI - Ņirgāšanā pret darbiniekiem no darba devēja puses par "minimālku"

Nostrādāju tur 1 mēnesi un nolēmu bēgt no turienes. To ko viņi solīja uz intervijās murgs, nekādas algas no 700€ uz papīra nav, lai dabūt tie 700€ uz papīra vajag izpildīt pārdošana plānu 1000€ diena un pārdot dārgu sūdu "Collonil", ja pārdevēja to nedara kundze Vita Bukums ņem no algas tie % par neaizpildītu plānu un par 160 h nostrādāt stundam uz kājām bez pārtraukuma tu saņemsi ar visiem sodiem kādus 400€ uz rokām Rīga: (gabi vispār nedrīkst pasēdēt un 5 minūtes, vajag strādāt maiņas 2x2 pa 10,5 h bez pārtraukumiem uz kājām, jo par to arī ir sodi, jo it kā darbinieks neko "ne dara", uz tualeti var iziet tikai, ja to ļauj vadītāja vai vecākā pārdevēja un to tikai uz 5 minūtēm, lūdzu ne tērējat savu laiku un nervus uz šo kompāniju, jo attieksme pret darbiniekiem ir drausmīga!

M

Good Intentions 09.07.2021

Visi viņi sola, bet realitāte cita.

Good Intentions 09.07.2021

Fantastisks raksts: https://jauns.lv/raksts/zinas/447820-vietejie-negrib-stradat-latvija-ar-zemenu-novaksanu-menesi-var-nopelnit-lidz-1500-eiro

L L-isa 18.08.2021

бред! работать надо везде!
Деньги надо зарабатывают, а не получают за то, что стоите и в лучшем случае улыбатесь
Но когда приходите в другие магазины как покупатели, то хотите внимательного отношения!