www.sudzibas.lv G4S Nelaipni darbinieki

G4S - Nelaipni darbinieki

Aizbraucu uz "Alfu" izņemt no Swedbankas automāta naudu. Pirms manis rindā bija viens vīrietis, kurš tajā brīdī jau spaidija bankomāta pogas. Es ar bērnu godīgi gaidijām, kad pēkšņi pienesās divi lohi no firmas "G4S" un ar smaidu uz lūpām pajautāja vai stāvu rindā uz šo automātu. Es atbildēju, ka jā un tad šis ļoti nelaipni, pat rupji, gandrīz uzbļāva "PAGAIDĪSI". Es biju šokā. Saprotu, ka tiem pipariem vajadzēja bankomātu apkalpot, bet var taču izturēties laipnāk. Šobrīd ļoti daudziem cilvēkiem nav darbs, tādēļ domāju, ka šī firma spētu atrast laipnākus darbiniekus. Un es vēl ar šī firmas starpniecību gribēju dzīvoklī ielikt drošības sistēmas. Tagad točna zinu, ka nekādā gadījumā un citiem arī neiesaku ar šo firmu iesaistīties, ka nesāk uz Jums bļaut.

Z

E es 11.08.2009

apsargs - tā nav profesija. tā ir diagnoze

L lol 11.08.2009

tak vareji pisties uz citu bankomatu

S Spier 21.08.2009

Es: Ar ko tad pats nodarbojies atskaitot aplamu spriedumu rakstiishanu netaa? Visaas profesijaas var atrast taadus cilveekus pat tavaa!

M Māris 15.12.2009

Nezinu, kā ar diagnozēm, bet CAP neiesaku, jo uz objektu pat naktī brauc ļoooooti nesteidzīgi... tādā izpildījumā neredzu viņiem jēgu maksāt par apsardzi. Pac meklēju citu firmu...

R rasma 14.01.2010

Iesaku GRIFS AG, vienmēr lapina attieksme

I ixi 28.06.2010

Nu paar grifu ari neko labu nevar teikt darbiniekus čakare pec sava prata tie paši sodi neiraksties žurnala ka jaraksta paskaidrojums ka apmeram skola japaskaidro kapec neirakstijies žurnala un vel vasala virkne stulbumu no Grifa puses tas pats attiecas uz Sky&more sarkandaugava tur strada tads apsardzes priekšnieks ka vel stulbaku nekur neatrast

K Katt23 28.06.2010

Ščiet diezgan muļķīgi sūdzēties par to. Domāju ka viņi jums vispār varēja neko neteikt un apkalpot ārpus rindas Bilu Čīlē un tur tieši tā notiek Es jau gāju klāt bet man gar degunu pieskrēja 4vīri trīs apkārt bet viens darbojās ap aparātu, ne pidodiet atvainojiet ne vārda. Viņiem tāds darbs un tur nu neko nevar padarīt, nevar viņi gaidīt un smaidīt uz katru kas rindā stāv. Ņemot vērā karstumu un to kā viņi ģērbušies nav brīnums ka nav garīgais Karsti:(

E Edgars 17.08.2010

Nu tas ir ka kurs apsargs un diezvai atradisies daudz gribot stradasu inkasacija apsargu ar C kategoriju vadisana

A Apsardzesdarbinieks 28.10.2010

Apsargam jābūt stingram. Šajā gadījumā nesaskatu neko nekorektu no apsardzes darbinieku puses, viņi vnk pateica: " Pagaidīsi!" Saprastu, ja kko rupju un cieņu aizskarošu pateiktu, bet "pagaidīsi!"... Sūdzēties jau katrs māk, bet lai padomā pats, kāds noskaņojums būtu, ja karstumā jāstrādā bruņuvestēs un darbs saistīts ar paaugstinātu risku!

E Edvīns 17.11.2010

Pats esmu strādājis gan bruņu vestē, gan karstumā bet tas man nedod tiesības būt rupjam. Mēs paši esam aizmirsuši savā steigā kad tādi vārdi kā PALDIES, LŪDZU, LABDIEN, UZ REDZĒŠANOS, VISU LABU dienas gaitu tikai uzlabo un uzlādē.

haaahahahaa! Kādreiz pats esmu strādājis "G4S" operatīvajā dienestā, reģionā! Dārgie klienti, iedomājieties! Automašīnā esmu viens, objektu ļoti daudz! Nakts klubi, bāri, dzertuves utt, kur narkomāni apgrozās, šauj, dur viens otru! Nabaga bārmenīte nospiež pogu, piemēram kautiņš ( 5 cilvēki ), kā Jūs domājat, vai 1 apsargs ( 1m vai 2m garš - nav nozīmes ) iejauksies kautiņā, kur ir 5 / 6 dzēruši, sanarkojušies, ar nažiem utt hahahaha, nedomāju vis! Es un mani kolēģi labāk pastāvēsim malā un paskatīsimies kurš uzvarēs! Vadība ir nožēlojama, algas maksā smieklīgas un neadekvātas darbam, operatīvajiem darbiniekiem ir prasība PERSONIGAIS IEROCIS - kāpēc??? aaaaaa, a tāpēc ja viņš pamatoti / vai nepamatoti kādam iešaus / nošaus "G4S" atbildību neuzņemas, jo ierocis viņiem nepieder! Tapēc es vienmēr gulēju mājās un "firmas" nožēlojamā forma skaisti karājās uz krēsla, kopā ar biksēm, mašīna stāvēja pagalmā, un es sapņoju ļoti saldus sapnīšus! :) Kad atskanēja trauksme, es lēnā garā izlīdu no gultas, saģērbos utt, nesteidzīgi aizbraucu uz objektu pēc apm 15 - 20 minūtēm, par tādu nožēlojamu atalgojumu es netaisos nekur steigties! TEIKSIET - meklē citu darbu? ATRADU JAU SEN :D Šobrīd atceros laikus kad varēju atpūsties "G4S", bet kad pienāca KRĪZE, tad viņi sāka mūs dr*** un es aizgāju! :))
ŠOBRĪD APSARGI VAIRS NEVAR GULĒT MĀJĀS, KĀ ES KĀDREIZ, VIŅI GUĻ MAŠĪNĀS BENZĪNTANKOS UN VISĀDOS KAKTOS, BRAUKĀ APKĀRT, JO IR UZSTĀDĪTS GPS VISĀS AUTOMAŠĪNĀS. Atcerieties, ka vairums no apsargiem nav profesionāli un pietiekami fiziski sagatavoti lai reaģētu ārkārtas situācijās! Neizgulējušies, nostrādājušies 250h mēnesī un vairāk, lai varētu sagrabināt kaut daudz maz ciešamu naudiņu iztikšanai, VIŅI NESPĒS NOREĀĢĒT ārkārtas situācijās, un labākajā gadījumā cienījamie klienti, Jūs apzags! Takā 10x padomājiet, vai Jums ir vajadzīgs slēgt līgumus, maksāt savu naudu un iesaistīties ar šo "kantori" lai beigās uz savas apzagtās mājas sliekšņa sastaptu vienu samiegojušos, izspūrušu apsardziņu kurš steigā būs ievilcis labās kājas kurpi kreisajā! :D Lai Jums labi veicās!

C Cilintana 28.12.2011

Ja cikstuli vien esat te savakusies, padienetu krievu armijaa ka pirmo gadu ar kajam katru nakti pa ribam nosparda, tad i necikstetu ka nonem no algas par neaizpogato kreklu vai ka neesi noskuvies.Ir ligums, izlasi pirms iestajies darba nevis kad paiet gads un ligumam jau puteklu karta savakusies.Tak G4S strada 1400 darbinieki un ja visi staigas auskaros un ar bomzu bardam, kurs gribes sanemt pakalpojumu no sadas iestades.Vel dazam labam redz vinam pienacas pagaidit paris minutes pie bankomaata sis slimais jau sak sudzeties ka celka, tak ja tur rinda butu 20 tadi lohi kas grib iznemt naudu tad inkasentam jagaida stundu pie katra bankomata, lai sitie jampampini visi apmaksatu bankomata rekinus.Smiekli tocna nak par musu ''puisiem''ar brunciem.Nepatik stradat G4S tak brauc prom un cuku ferma Anglija cukas draz pakala, neviens tjus te netur!!!

I Indra 29.12.2011

Operativajam darbiniekam un apsardzes darbiniekam !!
Nu taa tiesam ir diagnoze !!
Lai kada butu diena un tas laika pienakumi, ir jabut elementarai kulturai un pieklajibai.
Saja gadijuma staveja mate ar bernu. Virietis joprojam darbojas pie automata.
Ja galva ir par maz smadzenu pelekas vielas, tad, protams, ka nevaresiet pateikt:

labdien, mes esam apsardzes darbinieki, mums jaapkalpo sis automats un tas aiznems aptuveni 10 minutes. Atvainojamies par jums sagadatajam neertibam.

tad tik varesiet uzblaut TU forma - pagaidisi!

Bet smadzenu mazattistibas rezultata atradisiet tuvu vai miljons ieganstu (ko noteikti nevar nosaukt par argumentiem) lai "skaidrotu" savas nepieklajibas un neaudzinatibas iemeslus.

Tiem, kam piemit veselais saprats viss ir ka uz delnas, bet "apsardzes un operativajiem darbiniekiem" piemit neaptestibas sindroms.