www.sudzibas.lv G4S Bezkaunīgs apsargs, neadekvāts, dari ko viņam nevajag

G4S - Bezkaunīgs apsargs, neadekvāts, dari ko viņam nevajag

Очень плохая фирма охранная-g4s. Охранники наглые и неадекватные, которые превышают свои полномочия и неподобающим образом относятся к персоналу магазина. Самое настоящее быдло-охранник, которуму можно все работает в магазине-Rimi Gailezers 8 улица.. Я работал в фирме ''Hagberg'' в 2021 году 21 января начал работать до 18 февраля 2021 году. И отработал две недели, могу сказать, что охранник там работал неадекватный и наглый, и могу сказать, что фирма ''g4s'' очень плохая, раз допускает таких людей к работе. Ситуация значит такая произошла. Я работал в фирме ''Hagberg'' убирал корзинки возле входа. В мои обязанности входило убирать корзинки, и с самого утра в 7-30, на моющей машине мыть полы в магазине rimi и потом по всему магазину возле входов вокруг, проезжать на ней сидя и в самом конце мыть пол в магазине drogas. Еще входило собирать корзинки по всей территории прилегающей к tc gailerzers снаружи. У работников кто собирает корзинки, прилогается обед 1 час в день или можно было разделить на два по пол часа. Бывали дни когда было много людей-запара, это пятница и суббота. Там бывают много людей. И я обедал по 5-10 минут, не было времени. Еще работникам выдавали рабочий мобильный телефон, чтобы можно было позвонить работнику в случае запары, чтобы он мог прийти на место работы, в случае если нужно убрать много корзинок на свое место. В один день, в день запары, я работал до 14-00 и сказал охраннику, что я пойду пообедать. Он ничего не сказал. Потом он звонит ровно, через 5 минут. Я пришел и сказал, что я хочу пообедать. Он сказал, что я м-дак, матным словом и что ему все равно, что у меня обед. Я обязан работать. На обеде я пробыл всего 5 минут вместо положенных час, как положено законом лр. Я отработал и вконце смены в 21-30 он стоял в курилке, вместе с заведующей магазина рими gailezers. Я спросил у него лично, в кого он такой наглый, он сказали иди на х-й. А заведующая магазина рими, стояла рядом и ничего ему не сказала, как будто так и надо. Я сказал, что буду жаловаться в его охранную фирму, он сказал-жалуйся мне все равно ничего не будет. G4s-очень плохая фирма не связывайтесь с ней. Охранник с седой головой, угрюмый вид, лет 50-55, рост 1.87 давно там работает.

Es strādāju firma Hagberg veikala Rimi Gailzers, savu groziņus. Nostrādāju 15 dienas pilnas. Strādāju no 21 janvāra līdz 18 februārim 2021 gada. Manas saistības bija savākt groziņas un likt viņas uz vietas. Es nestrādāju ''g4s'' lai viņš man kontrole. Es neko nenozagu, bet viņš patstāvīgi kliedz uz mani. Un kad man bija pusdiena laika, sāk zvaniet pēc 5 minūtes pusdiena-viņš tā nevar darīt. Tas ir nav viņas saistības. Pēc lr likumi cilvēkam kuri oficiāli strādā ir stundu laika pārtraukums. Bet kad tur piektdiena-sestdiena ''zapara'' viņš zvana pēc 5 minūtes tāpēc ka man nav uz darba vieta, bet viņš nevar tā darīt. Viņš patstāvīgi zvana pa darba telefonu kad es eju uz pusdienu. Viena diena piektdiena vai sestdiena neatceros bija tāda situācija. Es nostrādāju līdz 14-00 un aizgāju uz teicu apsargam ka es Iešu uz pusdiena savo. Viņš neko nesaki man pret. Pēc tam viņš zvani pēc 5 minutiem es nepacel telefonu. Pēc tam es atnācu pie viņām un saki ka es gribu paēst. Kad es atnācu pie viņam viņš saki krieviski necenzuras vardi, ka es esmu - mud*ks un viņam vienalga ka man ir pārtraukums. Man obligāti vajag strādāt. Pēc tam es nostrādāju līdz 21-20 un apģērbos un izeju prom. Apsargs stāvēja ara pie melna izeja ar veikala vadīja rimi-ar blondīne mātēm. Un viņš pārbaudīja manas mantas un pēc tam es viņam jautāju kāpēc viņš tik bezkaunīgs viņš atbilde man-ej na h*j. Viņš kopa pīpe ar vadīta veikala un viņai bija vienalga ko viņš dari. Es viņam teicu, ka es bušu sadzīties uz viņu, viņa apsarga firma. Viņš saki ka ej sudzities-vinam vienalga. Un atbildēja vel ka viņam neko nebūs. Tas ir nav apsargs-tas ir gopniks no Maskavas iela. Tādi cilvēki nevar strādāt apsarga firma.

31.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes