www.sudzibas.lv G4S Montiera pakalpojumi

AtrisinātaG4S - Montiera pakalpojumi

Vēlos padalīties ar savu pieredzi par G4S servisa kvalitāti. Piesakot pirmo reizi montiera vizīti nācās izmest miskastē 1/2 darbadienas, gaidot speciālistu, kurš tā arī neieradās. Man par pārsteigumu G4S apkalpojošais dienests pat neuzskata par pienākumu piezvanīt un informēt par izmaiņām vai pārcelt tikšanos - vispār neliekas zinis, Pēc pāris dienām ir otrs mēģinājums, atkal piesaku montieri, atkal rezervēju savu laiku - un protams norunātajā laikā neviena nav. Nav ne montiera, ne kāds informējošs zvana no G4S. Man šķiet par šādu attieksme pret klientiem nav normāla, tādēļ ieteiktu padomāt par citu pakalpojuma sniedzēju, izvēlēties apsardzes firmu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta triljons 07.03.2017

Pēc komunikācijas ar uzņēmuma klientu apkalpošanas daļu, G4S uzņēmums nāca pretī un piedāvāja abpusēji pieņemamu situācijas risinājumu. Pozitīvi novērtēju šādu rīcību, tādēļ uzskatu, ka sūdzība ir atrisināta.

Tr