www.sudzibas.lv Frizētava Fanini Nemākulīgi apgriež matus

Frizētava Fanini - Nemākulīgi apgriež matus

Aizgāju uz šo frizētavu, apkalpošana laipna, bet friziere strādāja tik nemākulīgi, ka šobrīd man uz galvas ir pāris izgriezti robi ! Piedevām noplēsa 5 LS ! NEVIENAM NEIESAKU TUR IEGRIEZTIES! Šobrīd raudu, jo ir nogriezts tā, ka faktiski neko nevar izlabot !

E

U unicorn 11.08.2013

Nu ko lai saka kāds salons-tādi cilvēki.

OMG, nopietni samaksāji 5Ls pie tik ārprātīgi "dārga" friziera es neatļautos iet.

J Jūrmalniece 11.08.2013

Par 5 ls pie mācekļa griezums maksā, tāpēc kvalitāte atbilstoša. Gan jau kādreiz būs sava aroda meistars un tad tas maksās 3-4 reizes dārgāk...

A aseniece 12.08.2013

Es arī esmu ļoti vīlusies šajā frizētavā, friziere gados vecāka kundze strādā ļoti lēni un nemākulīgi. Man par laimi matus apgrieza par maz, bet naudu paņēma, kā parasti. Vairāk arī neiešu uz turieni.

Nandia 12.08.2013

5 ls - tātad mācekle?! No kurienes tādi pieņēmumi :)) es atradu frizierīti, kurai stāžs jau vairāk kā 10 gadu un strādā vairākās frizētavās. Dodos pie viņas tieši uz to frizētavu, kas man tuvāk un cenas ar pieņemamas. Lūk karē griezums man vienmēr ir 6ls . Lēti un kvalitatīvi..

A Anja 05.04.2014

я была в этом салоне, красилась и стриглась.мне понравилось.хорошые мастера со стажем болше 10 лет