www.sudzibas.lv Freda riepas Slikts serviss

AtrisinātaFreda riepas - Slikts serviss

29. Janvārī manai mammai bija sarunāts pieraksts uz auto bremžu kluču nomaiņu šajā servisā, aizbraucot tur, servisā darbinieks sācis "labot" auto uzreiz, un uzreiz arī sākušās problēmas. Tā vietā, lai nomainītu klučus, viņš esot sācis visu jaukt ārā un pēc viņa teiktā viss tur esot bijis beigts. Viņš neesot varējis neko atskrūvēt un norāvis bremžu trubas, kuras pēc tam nācās pirkt jaunas, kā arī nācies nomainīt bremžu supportu, jo vecais neesot strādājis, lai gan auto nesen skati izgāja bez aizrādījumiem par bremzēm. Šo darbu viņš veica divas dienas un kā izrādījās, bremzes nomainījis tikai vienā pusē. Summa par darbu arī nebija no mazākajām. Kopā vienas puses "remonts" izmaksāja gandrīz 300€, kas pensionāram nav maza naudas summa. Nevienam neiesaku braukt uz to servisu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Andis.Marks 02.02.2023

Skaidrs, paldies par paskaidrojumu. Jūsu darbiniekam gan vajadzētu iemācīties elementāras komunikācijas manieres.

T taisnibascinitajs3 01.02.2023

Par tādu pisaku ar neatkrūvējamām skrūvēm, bremžu klučiem un bremžu suportu, es arī prasītu tādu naudu.

Dusmīgais Ainārs 01.02.2023

Izieta skate nav arguments ka bremžu sistēma ir tehniski ideālā stāvoklī .

F Freda riepas 02.02.2023

Labdien,
Te raksta jums servisa “Freda Riepas” vadītājs.

Pirmkārt, ļoti žēl, ka izveidojās šāda situācija.

Tomēr jūs savā sūdzībā neesat līdz galam korekts. Darba un summa bija 60€
Materiāla izmaksas 160€
Tātad kopējās izmaksas 220€ (+ 10€ tējai).

Otrkārt jūsu auto ir 16 gadus jauns. Un īpašniece esot īpaši uzsvērusi, ka ar bremžu sistēmu aizmugurē nekad nekas neesot darīts. Iespējams, ja to visu nekustinātu, jūs, protams, varētu droši braukt tālāk. Diemžēl veciem autiņiem ir lietas, kas reizi mūžā ir jāmaina. Tas par trubiņām…

Treškārt, darba izmaksās jums vēl jāpieskaita aizmugurējās atsperes maiņa! Protams, jaunās atsperes izmaksas arī ir 160€ iekļautas.

Ja jums rodas kādi jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet.
Ja jums ir iepsēja, lūdzu izlabojiet savu sūdzību, lai viss būtu korekti arī no klienta puses!

Jau iepriekš pateicos!
Mārcis Frīdbergs