www.sudzibas.lv Forum Cinemas Kino kā ēdnīca sivēniem

Forumcinema - Kino kā ēdnīca sivēniem

Biju uz kino, apsēdos savā vietā, zāle lēnām piepildījās un tad sākās, nē, ne tikai reklāmas un filma, tā drausmīgā ēšana, katram popkorna kaste, katram saldumu paka, kolas bundžas un vēl viss kas, čab visas tūtas, kastes grab, jo lai izņemtu popkornu, tajā kastē vēl ir jāparokas, tūtas ar konfetēm un dzērieni un tas vissapkārt tev, labi ja cilvēki kaut kā ar cieņu viens pret otru to ēšanu tur veiktu, bet nē, to visu jau nevar sagaršot ja nečapstinam kā nākas, kino palicis par ēdnīcu sivēniem, ļoti nepatīkami bija, filmu varēju sākt baudīt tik uz beigām, kad sivēni bija pieēdušies un padzēruši, pretīgi! Vai tiešām nav iespējams izveidot vienu zāli pieklājīgiem un audzinātiem cilvēkiem!

J

J Juris 03.01.2011

Paldies par interesanto komentu, normāls viedoklis, es jau arī neapstrīdu to ka kino ir domāts atpūtai, bet acīmredzot man "paveicās" jo trāpīju tādā ielenkumā un tas bija izaicinoši, ipriekš tā nav bijis, ceru jums tā nesagadīsies.

A aleksa 03.01.2011

es arī tā ceru, kā saka-katram sava pieredze! novēlu, lai nākamreiz atpūta kinozālē būtu patīkama.

J Juris 03.01.2011

Rakstīju no telefona un skatos trīs reizes ielikts mans komentārs, tas nav speciāli.

Z Zz 03.01.2011

... piedirsties uz vietas ...

J Juris 03.01.2011

Zz? Tas bija vērtīgs komentārs, malacis, izcili . . .

Z Zz 03.01.2011

Nu labi .. biju kino, panemu Pop cornu, marmelaaaaaaaaaade, koka kolu ... nu nepaspeju uz tualeti ... apchurajos un apkakajos jo bija padaudz marmelaaaaaaaaaaaade :)

J Juris 04.01.2011

Tas ir normāli. . . . Tev . . .

J Juris 04.01.2011

Man gan liekas, ka nav nekādas problēmas n opopkorna un kolas! Cita lieta, ja čaukstinās ar čipsu pakām vai ko tml! Nav jau tik skaļi tie trokšņi! Lai gan... varbūt vnk bijis sliktā kino kur audio nekādā kvalitātē! ;)

J Juris 04.01.2011

Starp citu, man liekas, ja cenu politika uz kornu un kolu, piemēram, iekš Forum Cinemas pailkis tāda pat - kola un popkorns maksā tikpat cik biļetes uz filmu - tad laikam drīz uz kino iešu pats ar savu popokornu! :) Vai arī nopirkšu portatīvo mikroviļņu krāsni un gatavošu uz vietas! :D

J Juris 05.01.2011

Piekrītu ka no popkorna un koolas, no produktiem kā tādiem, problēmu nav, bet ir problēma cilvēkos, to audzināšanā, atieksmē pret citiem, utt, bet atkārtoju, tas neatiecas uz visiem kā vienu, katrs pats pārzin sevi un zina par ko iet runa.

K Kristīne 05.01.2011

Bomzim. Tiešām problēma cilvēkos, necieņas pilns komentārs. Ar tādu pieeju to pašu reiz cilvēks dabū atpakaļ.

M MagamedSchahid 06.01.2011

Nu gan savākušās morālās atbiras, pieliktu tev stroķi pie tās dumjās galvas un noliktu tevi uz ceļiem visas zāles priekšā, un tad tu varētu tur dīrāt savu āzi, sist ķepā un visas pārējās lietas kuras minēji, tad tava debīlā bravūra izbirtu caur izeju aizmugurē, dešovka, nosaucies ūārdā un uzraksti savu numuru ja esi tāds vīrs kā te uzdodies! Draņķis un puņķaina lupata iz uzspēlētiem vārdiem, tikai aiz ekrāna vīrs!

S Sergejs 07.01.2011

LOL!!! :D

M MagamedSchahid 07.01.2011

Pahodu ja tur dienēji un tik labi atceries paslovicu, tad tevi tur i trahaļi i rot tvoij tam jebaļi, dembeļnulsa i beremenij, eh ti pazornaja avca!

š Šarlote 07.01.2011

Viens īgņa kuļ tukšas runas, bet pārējie uzķeras. Jūs te tikai neuzsākiet trešo pasaules karu Jurčika dēļ.

M MagamedSchahid 07.01.2011

To tu te vari saviem bērniem dzīt un pārējiem kam tas interesē, tiem kas nezin kādi tur ir cilvēki un ko viņi nedod dievs kas notiktu ar viņu tautiešiem un viņu zemē izdarītu ar tādu bālģīmi, bāleliņu no LV. Tu maz viens ārpus daļas biji izgājis, karoče pasaka par varonīgo bāleliņu svešumā, kuru huij kāds var pārbaudīt, par 70% izpušķots stāsts, saprotu, gribas jau, ja tur nekas nēsi bijis, tad te vismaz lai domā ka vecis. Nez ko gan tu tagad dari, nēsi kādā maxsimā kruts apsargs...

L Līga 09.01.2011

Te neviens nav vainīgs, tāda ir apstākļu sakritība, mēs katrs varam kincītī varam uzrauties uz neaudzinātiem apmeklētājiem. Vajag ar cieņu izturēties pret apkārtējiem. Mēs veidojam sabiedrību katrs idividuāli un visi kopā.

I Izabella 09.01.2011

To, kādi šie Mugamedi ir īstenībā, var pārliecināries noskatoties kaut vai filmu "Kandagara". Tādēļ arī neviens tos lāgā negrib redzēt savā tuvumā. Arī mans tēvabrālis stāstīja, kā armijā čurkas tikuši zvetēti, kamēr no viņiem tikuši iztaisīti cilvēki.