www.sudzibas.lv Forum Cinemas Kino kā ēdnīca sivēniem

Forumcinema - Kino kā ēdnīca sivēniem

Biju uz kino, apsēdos savā vietā, zāle lēnām piepildījās un tad sākās, nē, ne tikai reklāmas un filma, tā drausmīgā ēšana, katram popkorna kaste, katram saldumu paka, kolas bundžas un vēl viss kas, čab visas tūtas, kastes grab, jo lai izņemtu popkornu, tajā kastē vēl ir jāparokas, tūtas ar konfetēm un dzērieni un tas vissapkārt tev, labi ja cilvēki kaut kā ar cieņu viens pret otru to ēšanu tur veiktu, bet nē, to visu jau nevar sagaršot ja nečapstinam kā nākas, kino palicis par ēdnīcu sivēniem, ļoti nepatīkami bija, filmu varēju sākt baudīt tik uz beigām, kad sivēni bija pieēdušies un padzēruši, pretīgi! Vai tiešām nav iespējams izveidot vienu zāli pieklājīgiem un audzinātiem cilvēkiem!

J

ž žurks 02.01.2011

Točno! Tādā zālē varēs tikt tikai uzvalkā un veiksmīgi nokārtojot IQ testu, lai rezultāts būtu ne zemāks par 120 punktiem! Vēl būs jāatbild uz dažādiem jautājumiem par ētikas normām un beigās būs no galvas jānodzied Latvijas valsts himna...

C cello 02.01.2011

Man arī drausmīgi kaitina, ka cilvēki un viņu bērni rij tos popkornus un triepj iekšā tos gāzētos dzērienus/tiešām esmu par to, lai izveido vienu zāli, kur neatļautu iet ar popkorniem, kolām un neatļautu rīt filmas laikā.

J Juris 02.01.2011

Laikam pirmais komentētājs Žurks ir viens no tiem par kuriem ir šis stāsts un izteica savas bailes no kā cilvēks dzīvē baidās viss vairāk, nevajag jau pārspīlēt, vajag cienīt citus lai sāktu cienīt arī tevi.

ž žurks 02.01.2011

Tu neuzminēji :) Es nestaigāju uz kino, jo man ir laba mājas kinozāle un vispār man nekad nepatika staigāt uz kopējām kinozālēm

J Juris 02.01.2011

Vau, nekosev, man skauž, mums visiem skauž, tu esi kruts, jāā, tu esi veiksminieks, kāda ir tava veiksmes formula, pastāsti mums muļķīšiem, nu lūdzu, mēs vairs tā nevaram, staigāt pa kopējām kinozālēm!

ž žurks 02.01.2011

tu taču tiešām nevari, ja jau stulbas sūdzības raksti, tad pelni naudu pimpausi, lai varētu sēdēt kinozālē viens, kur tev neviens vairs blakus nečāpstinās un netrokšņos...lohs kaut kāds

ž žurks 02.01.2011

un tādi lohi kā tu parasti arī paļaujas tikai uz veiksmes formulām, paši neko darīt neprot :)) vai nav taisnība?

J Juris 02.01.2011

Tev jau labāk zināms, Gaiļa galva, vai ne, tu tik gudrs, vau, nav pat ko teikt, tu mani iedzini stūrī, tu esi super, gudrs, veiksmīgs, pelni daudz naudas, noteikti esi ielicis arī krutas dzelzs durvis, lai kreditori netiek klāt, ha ha ha! :))

S spor 03.01.2011

Juris domā, ka izklausās ironiski, bet īstenībā ir nožēlojams un aprobežots. Tu jau tiešām proti tikai apskauzt.

R Ritvars 03.01.2011

Nu jaa... Nervu zaales izskatas cilveekam jaalieto... :D:D sasmeejos kad izlasiiju ko taadu.. nu tad iiire visu telpu un skaties... katrs maksaa un uzvedas kaa vinsh grib... protams eetikas normaas.. a ja chapstinaas un eed ! tad pacietiisies.. varbuut kaadam nepatiik Tavs ģīmis tajaaa kino.. jo Tu bojaa visu kompoziiciju.. vai nu Tu nelabi od.. a kas atliek .. ciet .. .:D :D nevis te raudi publiski... Smiekliigi !

M Mamuts 03.01.2011

This is paranoia!!! Juris, tas esi tu :D

K Kristīne 03.01.2011

Un tu tiešām domā, ka vienas sūdzības dēļ ieviesīs zāli kurā nevar ēst?
Kāpēc? Jo pāris cilvēkiem nepatīk čāpstināšana.
P.S. Kā tu vispār dzirdi kā cilvēks dzer? tur tak ir tik skaļi

J Juris 03.01.2011

Acīm redzot ir laista pasaulē tā paudze kas sevi uzskata par enģeļiem, bet spogulī nepamana ka līdzinās sivēniem, kas ir tāda ētika, par to pat nav dzirdēts, laikam ja tur popkorna vietā pārdotu toletes papīru, tad tajā arī ietītos, jo tā taču visi dara un to te tirgo, ti kai biznesam ar ētiku nav nekā kopīga, palasiet paši par ko istājaties!

P Popcorn 03.01.2011

Juri, visriebīgākais kontingents sabiedrībā ir tieši tie nervozie īgņas, parasti viņi ir psihiski nelīdzsvaroti un viss, kas notiek apkārt viņus kaitina. Tāpēc, no viņiem var gaidīt visādas nepatikšanas. Tu visdrīzāk esi viens no tiem.

J Juris 03.01.2011

Laikam jau tik komentārus raksta viens kontingents, popkorna paudze, žēl ka diskusijā, sauksim to tā, nepiedalās arī citi cilvēki.

G Gatis 03.01.2011

Varu tev Juri tik piekrist, aiziet uz filmu un to patīkami noskatīt, ir reizēm nepatīkami, tādi nu mēs viena daļa esam, tikai kurš gan to atzīs, vai ne :)

K Kristīne 03.01.2011

Tāda problēma pastāv, bet ne vienmēr, vienā no kino apmeklējumiem, man apkārt bija tāda grupiņa jaunu cilvēku ap 20, un man praktiski nācās izbaudīt to pašu, liekas ņirgāšanās un replikas, cilvēki nerēķinās ar apkārtējiem.

J Juris 03.01.2011

Par ko es arī runāju! Nedod pat mierīgi pasist kulakā!

J Juris 03.01.2011

AR MANU VĀRDU LŪDZU MUĻĶĪBAS NERAKSTIET!

A aleksa 03.01.2011

Liels troksnis dēļ sīkuma. Nezinu, bieži vien eju uz kino, bet nekad man nav traucējis tas, ka citi skatītāji ēd vai dzer, parasti tiešām nevar to dzirdēt, jo skaļums riktīgs;)raksta autoram varu teikt vienīgi to, ka kino ir vieta, kur cilvēki nāk atpūsties, arī iedzert kādu neveselīgu kolu, pagrauzt popkornu, arī pasmieties un paākstīties nedaudz. Ja tas viss sķiet šausmīgi, ir jādomā par citām izklaidēm...