www.sudzibas.lv Fontaine DeliSnack Riga Drausmīga apkalpošana

Fontaine Delisnack - Drausmīga apkalpošana

1) Jau vairākas reizes Alojas kvartāla Delisnacks esmu gaidījis ilgu laiku uz savu pasūtījumu kuru apkalpošana vienkārši ir aizmirsusi. Viņi atceras un pasniedz manu pasūtījumu tikai pēc mana atgādinājuma.2) Augstāk minētā iemesla dēļ ēdiens tad ir arī tā laikā kļuvis auksts, jo tas tiek pagatavots pietiekami ātri, bet personāls ir aizmirsi to man pasniegt. 3) Vairākas reizes esmu pasūtījis ēdienu līdzņemšanai. Parasti pasūtu frī ar divām mērcēm un līdz šim vienmēr personāls ir aizmirsis ielikt otro mērci. 4) Pirms pāris gadiem es biju liels Delisnacks cienītājs un ieteicu arī draugiem tur iet, bet pēdējo gadu laikā burgeru garša ir mainījusies un kļuvusi drausmīga. Tā pat nevar nepieminēt mežonīgo vecas eļļas smaku pašā ēstuvē, kas ir neciešama. Pēdējās reizes es tur gāju tikai ar cerību, ka delisnacks būs kļuvis kā agrāk, bet izskatās, ka tas tikai turpina mainīties uz slikto pusi. Tagad cerību esmu atmetis un vairs nekad tur neiešu un draugiem ieteikšu tur vairs neēst.

J

J Jahve 04.07.2016

Personāls tur nemēdz "aizmirst" pasniegt ēdienu, galdiņus pieraksta uz čekiem, un, ja tu esi pārsēdies uz velnsviņzin kurieni, darbinieks vienkārši nezina, kam pasniegt gatavo ēdienu. dienā ienāk vairāki simti, domā, tu tāds īpašs un viegli iegaumējams?