Fontaine Delisnack Vecrīgā - Apkalpošana

Katru otro nedēļas nogali Vecrīgas Delisnack ap pl.4:00 - 5:00 no rīta nedarbojas kases aparāts. Šorīt kārtējo reizi ar draugiem bijām Vecrīgas Delisnack un kārtējo reizi nedarbojas kase. Par stingrās uzskaites kvītīm, kurām ir jābūt obligāti, arī neviens neko nav dzirdējis. Darbinieku attieksme klaji rupja - netiek paskaidrots cik ilgi nestrādās utt. No malas skatoties, nebūt neizskatās, ka kase nestrādā, bet gan pēc darbinieku nevēlēšanās strādāt. Ai, ļoti daudz cilvēku, pasakam, ka kase nestrādā. Tā tas izskatās no malas! Un tik klaji rupju, vienaldzīgu un nepieklājīgu darbinieku attieksmi laikam nekur citur sen neesmu piedzīvojusi. Pēdējā laika lielākā vilšanās. Nedēļas nogalēs noteikti neiesaku apmeklēt.