Delisnack - Slikts ēdiens

Veicu pasūtījumu, nachos (6,50€) vispirms es vairāk kā 20 minūtes gaidīju ēdienu. Kad beidzot sagaidīju tas bija ļoti bēdīgā izskatā, porcija bija ļoti maza, ļoti nekvalitatīvi samesta kopā... Un porcijas izmērs pat tuvu neatbilst Cenai, par 6,50€ tur varēja būt 3x vairāk ēdiena.

10.04.2020

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.