www.sudzibas.lv Fleur Salons Matu krāsošana

Fleur - Matu krāsošana

Vēlos brīdināt topošos salona Fleur klientus par mainīgu un nekonkrētu pakalpojuma piemaksas politiku (par matu krāsošanu). Salonu esmu apmeklējusi divas reizes. Pirmajā reizē friziere nokrāsoja matus par dažiem toņiem tumšākus, nekā prasīju, taču, tā kā rezultāts labi izskatījās, nelāgu pēcgaršu atstāja vien no pieres nenotīrītā krāsa. Man ir gari mati (zem lāpstiņām), tāpēc par krāsošanu bija jāpiemaksā 9 ls, šķita, ka ir par daudz, taču matus nokrāsoja visā garumā, tāpēc pretī nestrīdējos. Ar krāsojumu biju apmierināta un iegādājos vēl vienu kuponu, taču pēc nākamās reizes noteikti tur vairs neatgriezīšos. Pirmkārt tika nokrāsotas tikai matu saknes un pārējā krāsa tika ieklāta uz izlietnes, pie tam, atglaužot matus, ir redzams, ka saknes nav pilnībā nokrāsotas, turklāt mājās konstatēju, ka uz sejas ir nenotīrīta krāsa. Pakalpojuma kvalitāte bija sliktāka nekā pirmajā reizē, taču šoreiz bija jāpiemaksā 15 ls. Izskatās, ka piemaksas apmēru salonā izdomā pēc garastāvokļa.

I

T Tatjana ### 05.02.2013

salon prosto"uzas" !!! Toze kupila kupon. Zaranee, pered pokupkoi, sprosila, estj li u nih v nalicii vse ottenki krasok.."Da"-, otvetili mne, , Prishla v salon, stali vibiratj cvet...Okazalosj, cto nuznoge ottenka net, togda ja vibrala drugoi ottenok-toze net, v itoge uze soglasilaj na ammiacnuju krasku, i ottenka, kotorij mne ponravilsja TOZE NET !!! Neuzeli mne, temnoi shatenke, perekrashivatsja v blondinku ili rizuju !!! V itoge pokrasili ammiacnoi kraskoi(hotja ja krashusj vsegda tolko bezzammiacnoi) kraskoi v ottenok kotorij mne ne sovsem ponravilsja..KOSHMAR !!! Sravnjatj s zemlej nuzno talie "kosjacie" saloni !!!