www.sudzibas.lv Fleur Salons Manikīrs/pedikīrs

Fleur - Manikīrs/pedikīrs

Pirmo reizi raktu internetā sūdzību, jo, manuprāt, esmu nometusi zemē naudu par velti dēļ šī salona neprofesionalitātes.
Mana pieredze...
Iegādājos cherry.lv kuponu klasiskajam pedikīram un manikīram ar gelish. Ikdienā neaizraujos ar skaistumkopšanas salonu apmeklēšanu, bet, kad uznāk iedvesma aizeju. Tiklīdz iegādājos kuponu zvanīju uz salonu lai pieteiktos, jo bija plānots atvaļinājums. Kad piezvanīju, piedāvāja tikai pēc 3.nedēļām! Piekritu un pacietīgi gaidīju :)
Diemžēl rezultāts bija ļoti bēdīgs! Pieraksts bija uz 1dienu. 6dienā atnāca atgādinājums par pierakstu - super! 1dienā no rïta zvanīja no salona un prasīja vai nevaru ierasties ātrāk, es atbildēju, ka diemžēl nevaru, jo strādāju tālu no centra un nav iespējams.
Kad ierados uz pierakstu pirmais bija paredzēts pedikīrs un manis pieteiktais papildus pakalpojums - gelish pārklājums. Gelish toni, kuru izvēlējos nedabūju, jo meistare, ja to tā vispār var teikt, sajauca, pedikīrs bija tik ātrs, ka meistare paspēja tur, kur viņai bija jāpaspēj - rezultātā es paliku ar neapstrādātām pēdām, nepareizo gelish toni un arī ar gelish uz pirkstiem!
Nu nospļāvos par toni un tiku aicināta uz manikīru. Nenoliegšu, ka baidījos par to, kas tur mani sagaida. Nu sagaidīja mani ar atvērtu dekoltē dāma, ja arī tā var teikt, kura pārvaicāja par gelish toni, es atbildēju, ka vēlos tomēr rokām citu. Manikīrs bija sliktākais, ko esmu saņēmusi!
Beigās paskatoties pulkstenī atrados šajā salonā apm. 1,5 h!!!!! Tā tad gan klasiskais manikīra un pedikīrs, gan gelish!
Ko lai saka.. Esmu šokēta un ļoti vīlusies.., žēl, ka tā....

E

I in4iks 01.08.2012

Pilnīgi nepiekrītu. Esmu vairākas reizes iegādājusies cherry kuponus manikīra veikšanai ar gelish pārklājumu salonā Fleur. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu. Šādu manikīru esmu veikusi arī vairākos citos salonos Rīgā, tomēr Fleur man patika vislabāk. Fleur salonā vislabāk man patika meistare, kurai gan vārdu neatceros, bet bija neliela auguma, tieviņa ar gaišiem bizē sapītiem matiem. Šo salonu esmu ieteikusi arī savām draudzenēm.

E elivi 06.08.2012

Tur jau tā problēma, ka nolēmu iegādāties šo kuponu, jo draudzene bija vienu reizi izmantojusi līdzīgu pakalpojumu un ieteica, diemžēl nevis manas vainas pēc, bet salona, meistaru un dažādu apstākļu dēļ sanāca ļoti, ļoti bēdīgi. Nu sakiet kā var uztaisīt klasisko pedikīru+gelish un klasisko manikīru+gelish 50min???? Kvalitatīvi?!

E elivi 06.08.2012

atvainojos 1, 50h...

D dilia 08.01.2013

Regulāri apmeklēju šo salonu ar cherry.lv kuponiem, lai veiktu manikīru+gelish. Parasti biju ļoti apmierināta ar pakalpojumiem (īpaši rūpīga ir gados jauna tieva meistare ar tumšiem matiem). Pirms Jaunā gada atkal veicu tur manikīru, un pēc 6 dienām vienam nagam nolūza laka. Man paveicās, jo varēju pierakstīties uz labošanu pēc 2 dienām (tajā laikā nācās pašai piekrāsot nagu, lai nebūtu tik uzkrītoši), taču ļoti pārsteigta biju, kad pēc labošanas no manis tika pieprasīta nauda. Protams, ka meistare vainu uzvēla maniem nagiem, bet iepriekš nekas tāds nebija noticis. Secinājums: ja jums paveicas un nekas nenolūzt, tad pakalpojumu kvalitāte salonā ir laba. Taču ja gadās, ka kaut kas jūs neapmierina, rēķinieties to pārtaisīt par savu naudu, t.i. salons neko negarantē.

K kikki 25.06.2013

Līdzīgi kā jūs, biju nopirkusi kuponu, lai dotos pie manikīra. Sākumā likās, ka būs labi, taču, kad nonācām pie nagu lakas izvēles, teicu, ka vēlos gelish, viņa atbildēja, ka tas neesot iespējams un vairak neko nepaskaidroja. Tajā brīdī nodomāju, ka dīvaini, jo kuponā tika rakstīts klasiskais manikīrs ar Gelish pārklājumu. Samierinājos un izvēlējos parasto laku. Kad laka bija uzkrāsota, viņa teica, ka viss un paņēma manu somu un lika aiziet apsēsties uz soliņa. Kad jautāju cik ilgi, viņa atbildēja krievu valodā 5-15 minūtes. Uzskatu, ja reiz sāku runāt ar cilvēku latviski, tad arī turpmākā saruna jāveic latviešu valodā, jo tomēr dzīvojam Latvijā. Lai nu kā, pēc aptuveni 7 minūtēm aizgāju. Ejot pa ielu jau ievēroju, ka vienam nagam lakā ir skrāpējums. Kad aizbraucu mājās vēl pēc pus stundas laka bija ļoti trausla. Nācās visu noņemt. Vai tiešām nav iespējams laku nožāvēt pie manikīra, lai pēc tam tā nebūtu jāņem nost, jo laka jau ir sabojāta? Otro reizi turp vairs neiešu.

V vienradzis 28.06.2013

Nesen iegādājos kuponu cherry.lv vēl šodien sēžu ar savu skaisto franču manikīru un priecājos par lielisko iznākumu, arī meisterīte tāda ļoti laipna un kārtīga, esmu apmierināta, pat ļoti, jo es pati krieviski nerunāju viņa centās runāt Latviski, pārējās nu nebija tik laipnas meitenes, bet tā kā negāju meklēt draudzenes bet gan tikt pie skaistiem nadziņiem, tad tos arī saņēmu! :) Un iesaku meitenes, ja Jums kaut kas nepatīk- sakiet uzreiz un neklusējiet un pēc tam te visiem nestāstiet cik viss ir slikti tikai tāpēc, ka esat gļēvas runāt! Veiksmi!