www.sudzibas.lv Fleur Salons Matu griešana

Fleur - Matu griešana

Vēlos pabrīdināt visus tos,kuri iegādājušies kuponu matu griezumam salonā Fleur. Sākšu ar to,ka kopona iegādes brīdī pārlasīju noteikumus un nolēmu iegādāties šo kuponu 9.90 euro vērtībā, jo tā šķita izdevīgi , bet tikai tāpēc ,ka nemanīju piemaksu par matu garumu. Kad nolēmu pieteikt vizīti, telefona otrā galā atbildēja sieviete, neprofesionālā manierē sacīja, lai neaizmirstu par piemaksu,jo tādi ir noteikumi un lai pārlasu kuponā rakstīto. Tad nu vēru vaļā kuponu un brīnījos par šo informācioju,kuru pirmstam nebiju manījusi. Reāli parēķināju,ka man ar saviem garajiem matiem nāksies piemaksāt ap 10 euro un pat tad,ja plānoju tikai nedaudz apgriezt matus . Beigās sanāk 20 euro par tādu nieka darbu. Zvanīju otreiz ,lai pārceltu vizīti un sieviete telefona otrā galā nesaprata manus jautājumus par piemaksu sistēmu. Gribēju tikai saprast par ko man tik daudz jāmaksā un vai frizieris izvertēs situāciju un piemaksas nepieciešamību. Sieviete tikai teica,ka nevar to zināt un nevar man palīdzēt. Beigās apspriedās ar meistaru un palika pie tā ,ka man būs jāpiemaksā,jo tiek lietots vairāk šampūns un tiek ieveidoti mati. Kāda tad jēga man braukt uz Rīgu,ceļā tērēt naudu , lai pēctam vēl piemaksātu tādas summas. Lētāk sanāk aiziet uz vietējo frizētavu un griezt tur, jo nejutu,ka mani kā klientu tur vispār gaidītu,jo esmu tikai kārtejais sponsors uzņēmumam, kurš nerada klientiem pārliecību par saviem pakalpojumiem un to kvalitāti.Nez vai varu atgūt naudu,ko iztereju kupona iegadei? Jo man nav vēlme tur doties.

L Lelle Bez Matiem 11.05.2015

Nevajag vainot salonu, ja nemāki izlasīt noteikumus. Un par papildu izmaksām brīdināt iepriekš - tas manuprāt ir tikai godīgi no viņu puses. Tu labāk gribēji uzzināt par piemaksām brīdī kad jau sēdi pie friziera?

N Navei 12.05.2015

Pastāv iespēja 2 ned. laikā atteikties no i-netā iegādāta pakalpojuma, preces. Paskatieties tajā lapā, kur pirkāt kuponu, tur jābūt skaidrojumam par atteikuma tiesībām un arī pieteikumam. Ja kas neskaidrs, tad iesaku kaut telefoniski konsultēties PTAC. Galvenais - nenokavēt 2 ned. termiņu, citādi tiesības atteikties būs zaudētas.

S Sabana 13.02.2016

Jaunkundz, jārēķinās, ka kvalitatīvi pakalpojumi ir par kvalitātei atbilstošām cenām. Ja gribat lēti, palūdziet matus nokrāsot vai apgriezt savai draudzenei.
Protams, neviena iestāde nestrādā par baltu velti, katram ir vajadzīgi ienākumi. Jūs taču arī par savu darbu saņemat atalgojumu?!
Mācība nakošām reizēm, uzmanīgi iepazīties ar visiem kupona noteikumiem!