www.sudzibas.lv Fielmann Slikti parbauda redzi un nepareizi izraksta receptes/плохо проверяют зрение и выписывают не правильные рецепты

Fielmann - Slikti parbauda redzi un nepareizi izraksta receptes/плохо проверяют зрение и выписывают не правильные рецепты

Jau 3 gadu nesēja kontakleces un brilles, ir minus ar astigmātismu, visus 3 gadus receptes bija uz kontaklecem bija pareizi, jo parbaudija viens un pats optometrists, tagat fielmann katru reizi ur citi optometristi, nu gan jau 3 reizi gaju par maksu parbaudi, jo si jaunie optometristi ne var jau 3 reizi izdarit kontaklecas ar pareizam dioptrijam, man izdarija kontaktlecas ar jauniem dioptrijam un man ar viniem sap galva, bet man oasacoja kas ir norma, panesot si kontaktlēcas vairak 7 dienas, es vairs nevareju un pasutija kontaktlēcas ar veco recepti un kad esi vinus dabuju, man nekas nesapeja, es ne zinu par ko es samaksaju 35 eiro par 3 vizītēm un par 1 kontaklecam kuram ne bija pareizi izrakstits dioptrijas. Все свои линзы заказывала в филманн, но этой зимой разочаровалась в нем, раньше мне подбирала контактные линзы одна и та же врач, но сейчас каждый день новые врачи, уже за 3 визита мне напутали диоптрии и заказади пару линз от которой болит голова, зрение у меня минусовой и с астигматизмом, после 3 приема решила заказать контактные линзы по старому рецепту и как линзы пришли ничего не болело и не плыло, вот за что я заплатила 35 евро за 3 проверки и 1 пару линз на месяц, от которой у меня болит голова...

09.01.2019

Papildināts melissa1 09.01.2019