www.sudzibas.lv Fielmann Krāpšana, slikta apkalpošana, nekvalitatīvas brilles

Fielmann optika Brīvības 47 - Krāpšana, slikta apkalpošana, nekvalitatīvas brilles

Salonā Brīvības 47 pasūtīju brilles, pirms tam tika veikta redzes pārbaude. Rezultātā brilles tika izgatavotas nekvalitatīvi, tās nav iespējams valkāt, jo ir pārāk stipras. Aizejot uz salonu un pastāstot par pretenziju, salona darbinieki nevēlējas nekādi kļudu labot, uzvedās rupji un augstprātīgi. Vai uz klietu drīkst kliegt un rupji atbildēt?

Z zimba 06.12.2016

jaunās brilles NAV stipras, tev acis vnk nav pielāgojušās pie jaunajiem pudeļkorķiem. Varētu vēl galva bišku pareibt, bet kādas brilles ārsts izrakstīja, tādas arī valkā.
P.S. Aptiekā pārdod tādu uztura bagātinātāju: Nervostrong. Iesaku nopirkt un iziet mēneša kursu.