www.sudzibas.lv Fielmann Nekvalitatīvas lēcas

Fielmann - Nekvalitatīvas lēcas

Pirms nepilniem 3 gadiem pasūtīju fielmann brilles ar 1. Pakāpes plāninātajām lēcām - 5.25 dioptrija. Lēcas ar standarta pārklājumu (dzidrinātas, uv drošas, antistatiskas utt.) cena lēcām bija ap eur180.00+briļļu ietvars. Uz šo brīdi lēcas ir ļoti nolietojušās, pārklājumā ir laukumi ar mikrosvītrām un punktiņiem, apakšdaļās pārklājums vispār lobās nost;o brilles nēsāju jau gadus 20 un to pareizā kopšanā ir pieredze. Salonā, protams, uz garantijas apmaiņu nepiekrīt, jo tie esot mehāniski bojājumi, kurus es pats esot radījis. Es neiebilstu protams pret švīkām un skarāpējumiem kurus esmu sastrādājis;) .. Bet dabūt gatavas mikrosvītras un punktiņus es nespētu pie vislielākās gribēšanas;) ) ir skaidri redzams ka vaina pārklājumā. Iepriekšējās brilles nēsāju gadus 7 un viss bija ok! Piedāvāja pirkt jaunas lēcas, bet es protams atteicos. Turklāt citos salonos man piedāvā uztaisīt tādas pašas specifikācijas lēcas par krietni zemāku cenu;) esam gudri;)

B