www.sudzibas.lv Fielmann reklāmas meli

Fielman - reklāmas meli

Labdien!

Nekad neesmu rakstījusi sūdzības, bet domāju, ka ikvienam ir tiesības zināt, kas viņam pienākas:
Gribēju iegādāties savas pirmās brilles Filman veikalā -jo redzot reklāmas biju domājusi,
ka tur viss ir atbilstošā līmenī,
ka nekādā gadījumā mani neapkrāms,
ka personāls ir pircēja pusē.

Iegādājos brilles par 63LVL, kad biju samēmusi brilles man iedeva arī 3g. garantiju
un tikai atnākot mājās visu sīki izlasīju -un izrādījās, ka varēju redzi pārbaudīt bezmaksas.
Tā kā šo informāciju nebiju saņēmusi PIRMS briļļu iegādes, tad gāju uz salonu un biju domājusi pārbaudīt redz -jo brilles tak man no šīs iestādes ir.... domāju, ka tā ir personāla vaina, kad nepiedāvāja redzes pārbaudi.
Bet man pateica, ka to dara tikai pie briļļu iegādes un vaicāja vai vēlos iegādāties brilles -tad redzes pārbaude ir bez maksas. PROTAMS, ka nevēlos iegādāties jaunas brilles -es tak tās nopirku DIVAS dienas atpakaļ.
Nekādīgi nevarēju pārliecināt personālu, ka esmu iegādājusies tak pie viņiem brilles un redzes pārbaude man ir bezmaksas (kaut arī 'uz rokām' bija visi čeki/ garantija...).

D

C Chiep_ 02.12.2014

Kam tev vajag vairs pārbaudīt redzi ja jau tu esi brilles nopirkusi?
Redzes pārbaude tiešām ir tikai ja pēc tam pasūti brilles nevis ja esi jau nopirkusi un pēkšņi sagribēji pārbaudīt redzi.
Arī es tur pirms gada nopirku brilles bet tas nenozīmē ka varu vazāties un pārbaudīt redzi kad sagribas.
Nav ko sūdzēties par mēsliem, vajag pašai palasīt to kas rakstīts maziem burtiem, jo šis teksts par redzes pārbaudi viņiem pat uz skatloga bija.

C Chiep_ 02.12.2014

Un nestāsti ka nevarēji nekādīgi pierādīt ka brilles esi tur nopirkusi pat ar visiem čekiem. :D
Es kad gāju mainīt rāmjus man pat čekus nevajadzēja, paši pateica ka redz ka pie viņiem pirktas.