Fēnikss Laimētava - Ubagošana

Dažreiz pēc darba man patīk iegriezties «Fēnikss» spēļu zāle kura atrodas Jelgavā,Māras ielā 1b.
Līdz šim it kā pretenzijas nebija.Bet nesen tur saka strādāt par apsargu- darbiniece Oksana,ja es nemaldos un situācija mainijās. Ja dažreiz gadās kaut vai neliels laimests,šī darbiniece sāk diezgan uzstājīgi prasit nelielu «dāvanu» par laimestu.Man nav saprotams kapēc daļu no laimesta jaatdot personālam.
Vēl divi jautajumi «Fēniksa» vadībai un
1.Valsts valodas centram- Man liekas,ka darbiniece neprot valsts valodu atbīlstošā līmeni lai strādātu ar klientiem.
2.Valsts policijai- Man liekas,kā nezinot valsts valodu,nevar nokārtot apsardzes sertifikātu.

02.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Komentāri (9)

RAMONA👀 02.03.2019

Iegriezties pēc darba...:D
Notriekt algu!
Man nav saprotamas sūdzības par laimētavām, alkoholiem u.c lietām, kas izraisa atkarību. Tur nav te jāraksta, bet speciālista palīdzība jāmeklē...

R Ruta 19.04.2019

Sūdzības tiek iesniegtas par legāliem uzņēmumiem Latvijas republikā, nešķirojot uz tava subjektīvā un nevienam nenoderīgā morāļu pamata. Pietiekami labi paskaidroju sudzibas.lv darbības procesu?

A antitādskāramona 23.05.2019

Var redzēt,ka tev ar saprašanu grūti,piespamojusi visas sūdzības,tā arī neapjēdzot to būtību.

M Mego izmeklētājs 02.03.2019

Noteikti pec papīriem ir dežurante un ne vienu ne otru šamajai nevajag .ne sertifikatu ,ne valodas prasmes līmeni

S sandris45 04.03.2019

Apsardzes darbinieks nedrīkst pieprasīt naudu,kā arī veikt kādas citas pretlikumīgas darbības.Jautājums apmeklētājam,ja pret Jums tika veikta pretlikumīga darbība-naudas izspiešana,kāpēc netika izsaukta Valsts policija?Spēļu zālē noteikti ir videokameras,ar lieciniekiem domāju problēmu nebūtu.Kas attiecas par valodas prasmēm,tad darba devēji pirms līguma noslēgšanas pārliecinās,jo daļēji nes atbildību.

M Michael Monroe Hatcher 04.03.2019

Bieži ienaku šajā iestādē, naku ne dēļ laimests iespējas bet tieši dēļ šis maiņas. Nekāda gadījumā nepriekritu iepriekšējām komentāram. Darbiniece Oksana, ir ļoti draudzīga, neuzbāzīgi pilda savu darbu, un ir profesiaonala darbiniece.

S sandris45 04.03.2019

Apsardzes darbinieks nedrīkst pieprasīt naudu,kā arī veikt kādas citas pretlikumīgas darbības.Jautājums apmeklētājam,ja pret Jums tika veikta pretlikumīga darbība-naudas izspiešana,kāpēc netika izsaukta Valsts policija?Spēļu zālē noteikti ir videokameras,ar lieciniekiem domāju problēmu nebūtu.Kas attiecas par valodas prasmēm,tad darba devēji pirms līguma noslēgšanas pārliecinās,jo daļēji nes atbildību.Dotajā brīdī,Jūs esiet veicis pretlikumīgu darbību,nepatiesi apvainojis darbinieku.kas arī tiek izskatīts likumā noteiktajā kārtībā.Ja tas apsargs man nepatiktu,es viņu ignorētu,ietu uz citu zāli.

Adelija 04.03.2019

Es šajā zāle esmu patstāvīga kliente!Un tās ko Jūs rakstāt ir tieši meli!Vairāk izskatās pēc personīgas nepatīkas pret viņu,un vēlmi cilvēkam ieriebt!Oksana ir ļoti laipna un laba stradniece!Loti patīkāmi nakt viņas maiņa!Un ne reizi es nebiju redzejusi lai viņa uzmaktos klientiem!Es Jūsu vieta butu atvajnojusies un izdzēstu šos savus melus!Un zāle viņa strādā ne par "APSARGU"Jūsu zinašanai!Bet pār zālēs uzraugu un viņiem nav jābūt sertifikātām!

E esss 06.03.2019

Kundzītei, kura šo rakstīja, uz mirkli- skolotājai (!) vajadzētu paskatīties uz sevi. Greizsirdība nav pamats visai pasaulei sūdzēties un dalīties ar izdomātiem faktiem. Ar savu valsts valodu galīgi aptrakuši. Nav cilvēkam pienākums to pārzināt ideāli un runāt bez akcenta. Turklāt ņemot vērā, ka dažs labs skolotājs špiļī aparātus- nav vērts runāt par izglītības kvalitāti skolā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes