Fenikss Laimetava, spēļu zāle, online casino - Slikts serviss

Vēlos izteikt sūdzību par Fēnikss Laimētavu pie Kugju ielas pārdaugavā. Pat ne par vietu, bet personālu, kas tajā strādāja 9. / 10. Janvārī.
Tā bija nakts, ko bijām spiesti pavadīt uz ielas, transporta dēł.
Pirmkārt, personāls bija łoti nelaipns pret mums, jo saprata, ka mēs neesam ieradušies spēlēt.
Mēs tikai vēlējāmies padzert kafiju.
Tad, kad draugs veselības apsvērumu dēł sāka iemigt, mūs vienkārši izmeta ārā no zāles. (ar šādu personālu tālu netiksiet) .
Par laimi ne pāråk tālu no šīs vietas bija arī benzīntanks "virši a", kur todien strādāja łoti laipna sieviete, droši varējām tur uzkavēties līdz 1. Sabiedriskajam transportam.

L Lola2018 28.01.2018

tu man leikas Samanta psihiska slima...palasot visas tavas sudzibas

Samanta Švarca 29.01.2018

Saki,kas Tev liek tā domāt?!
Kāda jēga komentēt komentēšanas pēc?!

L Lola2018 29.01.2018

Kada jega raktit nekorektas sudzibas? Feniks laimetava nav nekada patversme. Un ja tu esi invalids sedi majas nevis vazajies pa rigu nakti!

Samanta Švarca 30.01.2018

Ok, kurā vietā manassūdzības ir nekorektas?!
Es nevienā vietā neteicu, ka Fēnikss laimētava ir patversme, nemeklēju tur naksmājas.
Vēlies, lai sēžu 4 sienās?! Neceri, esmu šādā situācijā bijusi, atgriezties tur vairs nedomāju. Daru, cik varu! :)

I Igors Bauritis 31.01.2018

Lola Samanta izceļ pāridarījumus no sabiedrības puses! Un taisnību teikt nav nekas slimīgs! Es sliecos domāt par to kad Jūs ka sabiedrības daļa esat slimāki par slimiem !

Pacco_al 28.01.2018

Da labi, atraduši nakts patversmi. Latviešu izdomai nav robežu. Varējāt vēl aiziet kādas pieczvaigžņu viestnīcas vestibīlā pagulēt.
Tas nenozīmē, ka uzņēmums strādā 24/7 tad tā būs bezmaksas vieta nakšņošanai.
Kaut kāds stulbums.

Samanta Švarca 29.01.2018

Zini mēs neesam bezpajumtnieki, lai meklētu patversmi, kur gulēt.
Gribētu redzēt Tevi pliksalā vienkārši pastaigājoties.
Galu galā mēs esam cilvēki, kas vienkārši gribeēja pasildīties un iedzerot kafiju, kā jebkurš klients. Kā jebkuru klientu vajadzētu mācēt apkalpot. Ja cilvēkiem tik łoti riebjas savs darbs, tad kāpēc tas vispār jāstrādā?
Attieksme pret mums bija tāda, it.kā mēs vińus būtu apzaguši.
+ Mēs nemekleējām vietu, kur gulēt. :)

Dainis 29.01.2018

Pa lielam viņiem ir taisnība, tā nav īsti vieta kur nakšņot, tam ir domātas viesnīcas, vai patversmes.

Samanta Švarca 29.01.2018

Par laimi neesam nekādi bomzīši, jo savādāk mūsu sen jau vairs nebūtu, vismaz manis noteikti!
Bet diemžēl visa nauda aiziet medikamentos! Otrs variants vēl ārstu apmeklējumiem! :)
Ir kāds kurš grib izbaudīt manu dzīvi?!

Samanta Švarca 30.01.2018

Šodien pat siers pełu slazdā nav pa velti un es neesmu denila par kādu jūs te taisaties mani uztaisīt, ceepums Tev par ideālu komentāru!
Tikai jums būt viedokłi?!

Дайнис, найди уже работу и займись делом. Целыми днями строчишь тут пасквили и умные советы даешь везде и всюду.

R riksis 29.01.2018

Nu sūdzība... :D
Kas tur darītos, ja visi bezpajumtnieki/bomzīši sagrabinātos pāris eiro nevis iztērētu alkoholam, bet gan kafijai Fēniksā, un tur uzturētos 24/7?
Ja draugam ir veselības problēmas, un viņš mieg ciet ir jāsauc ātrā palīdzība un jāmeklē ārsta pakalpojumi, nevis jāgaida uz iestādes darbinieku dāsno sirdi.
Ko darbiniekiem darīt, ja viņiem ir savi darba pienākumi un vadlīnijas pēc kā tie dara savu darbu?
Varbūt to visu mest pie malas un vēl Jums spilvenu un segu piedāvāt, lai varat tur pārlaist nakti?
Kā jau te raksta - vajag kur palikt, dodies uz bordeli/viesnīcu, nevis nakšņo spēļu zālē.

Samanta Švarca 29.01.2018

Sāksim ar to, ka neviens no mums abiem nedzer alkoholu vispār!
Otrkārt, mēs sbi esam invslīdi, es 2. grupa.
Mēs tur pat nedomājām nakšńot.
Mēs tur bijā maksimums 1 stundu, izdzērām 1 kafiju.
Sańemt šādu attieksmi tikai tādēł, ka nedomājām spēlēt, manuprāt, ir nepieńemami.
Viesnīcām vai tamlīdzīgi nsudas nav, zālēs viss aiziet.
Būtu spēks ar kājām aizietu līdz Bolderājai.
Par strādāšanu, teiksim tā, vairs nesanāk!
Interesanti, tikai 31! Bet jau ir situācija...
Paldies par draudzīgo komentāru!
Cepums Tev, lai kas Tu būtu!

L laimers 29.01.2018

Tā veselības problēma drošvien bija konkrēts pālis no dzeršanas līdz 4iem rītā? Kāpēc fēniksam būtu jāizgulda parubijušies tusētāji?

Samanta Švarca 29.01.2018

Cik jūs visi augststās domās par mums, pilnīgi prieks lasīt!
Esam 2 invalīdi, nauda aiziet zālēs un palīglīdzekłos. Mums viss notiek krietni lēnāk kā jums. Bijām spiesti palikt uz ielas naktī. Transportam vai naktsmājāmājām naudas nebija.
Paldies Dievam neessam bezpajmtnieki, bet dzīvojam Bolderājā...
Situācija neapskaužama, tiktiešām!
Smiekli caur asarām! :)

Samanta Švarca 29.01.2018

Mana veselības problēma ir izkaisītā skleroze, ja tas ko izsaka. Līdz ar šo mēs vispār nedzeram alkoholu. Arī msns vīrs ir ar invaliditāti un arī vińš alkoholu nelieto vispār! esam 2i īpaši lēni savās darbībās, tā, ka pat steidzoties nokavējam pēdējo Rīgas satiksmes transportu mājās!
Žēl, ka nespējam ar kājām paši aiziet līdz Bolderājai.
Žēl arī, ka darba dienās nekursē transports naktīs.
Takšiem naudas nav. Visa nauda aiziet medikamentos, lai daudz maz izskatītos kā vieni no jums.
Katrā zińā, paldies par lieliko komentāru.
Vēlies mainīties vietām?!
Droši! Uzmanīgi, var piepildīties!
Es labprāt ar jebkuru no jums, draugi!
Jauna, tikai 31, vizuāli pilnīgi vesela, bezmaksas e-talons... Baigi labi! :))) Vizinies pa visu Latviju, pensiju vēl maksā! :)

R riksis 31.01.2018

Vai drīkst jautāt tad, kamdēļ, abiem atrodoties grūtā situācijā, ir jāatrodas uz ielas 4-5 no rīta, nevis dzīvesvietā?
Kā arī, ja ar finansēm ir grūtības, šo naudu, ko iztērējāt dzērienos - ~4 eur, pakrāt, negaidītām situācijām, kad tas varētu noderēt - taksometra izsaukšanai.
No zāles līdz Bolderājai, aptuveni 15-20 km. Taxify izteiksmē tie ir ap 10-14 eur.

A AnvoyT 29.01.2018

Skumji.
Taču autorei ir jāsaprot, ka visa pasaule nav vainīga pie Jūsu veselības problēmām. Pastāv noteikumi un ētikas normas, kuras ir jāievēro visiem sabiedrības locekļiem. Jūs šajā lapā esat ievietojusi 6 (!) sūdzības nedēļas laikā. Sešas! Rodas iespaids, ka sūdzēšanās ir kļuvusi par Jūsu dzīves sastāvdaļu un jauno hobiju. Meklējiet citu hobiju. Jūs neesat vienīgā. Apelēt pie tā, ka esat invalīde, ir vairāk kā neētiski. Pasaule un sabiedrība nav vainīga pie Jūsu dzīves sarežģījumiem un diagnozes. Protams, tas ir bēdīgi un ir saprotami, ka Jums ir grūti un vēlaties uzmanību, sapratni un līdzjūtību, jo MS ir smaga diagnoze un dzīve dažkārt var šķist bezcerīga, bet sūdzēšanās un visas pasaules vainošana Jums lielāku gandarījumu dzīvē nesagādās.

Samanta Švarca 29.01.2018

Es nekādā zińā neuzkatu šo par sūdzēšanos, es vienkārši vēlos noskaidrot kā tad īsti ir, redzu šajā likumā pretrunas ar realitāti. Vienīgais ko vēlos ir skaidrība un tas arī viss.
Nepajautāsi, neuzzināsi, vai ne tā?!
Atbildi, kuras sańemu ir łoti pretrunīgas...
Vai visas sūdzības bija no zila gaisa?
Šī bija realitāte, ko pieredzēju...
Eesmu no tiem kuru jāžēlo, ticiet man, es daru, nevis žēloju sevi...

C Cilvēks! 29.01.2018

Ja nesaprotat par ko ir sūdzība tad lūdzu nekomentējiet!

Varu pateikt priekšā, ka ir jābūt ētikai pret klienta apkalpošanu un nevis par kaut kaadu nakts mītni,ja sūdzībā ir minēti dažādi atgadīumi.
Ātrie brauc tikai tad, ja cilvēks ir bezsamaņā.

I Igors Bauritis 31.01.2018

Atvainojosprotams,bet ja tā notiek, tad tas ne nozīmē,kad problēmu nav un skumji, bet ir jāsecina,kad vairākuma sabiedrības locekļiem piemīt nekonsekvence un poliktkorektuma trūkums smadzenēs! Man ir jāatdzīst,kad vairakuma sabiedrības daļa ir vienkārši egocentriska! Visi sakarīgie Cilvēki- sabiedribas daļa ir sen no šejienes aizbraukusi, tie % ,kas ir palikuši-sakarīgie, ir ļoti maz! Esat tomēr iejūtīgi pret invalīdiem ! Es ļoti lūdzu Jūs būt atsaucīgiem pret Visiem ! Ja kā da uzņēmuma darbinieki patreiz piesedz savu kolēģu pēcpusi tad tas tikai nozīmē,kad šo uzņēmumu neapmeklēs vesela kaudze ar sabiedrības daļu! Ja vēlaties savu žulti izgazt uz vienu no sabiedrības dalībniekiem, tad Jums ir jārēķinās ar nosodījumu un nespēju būt konsekventiem! Diferambas nelasīšu, bet padomājiet ar savām smadzenītēm par notiekošo !

Samantai, liekas, ka pie viņas problēmām ir vainīgi neiejūtīgie, Fenikss, Rīgas Satiksmes, Maximas, Latvijas Republikas Ministru kabinets, Paula Stradiņa KUS un ļaunie sūdzības.lv komentētāji. Piekrītu, ka invalīdiem ir ļoti grūta dzīve, taču šīs sūdzības tomēr norāda uz progresējošu garīgo saslimšanu, tāpēc būtu ieteicams apmeklēt šīs jomas speciālistu un uzsākt ārstēšanos, kamēr slimība nav pārtapusi atisociālā uzvedībā.

Samanta Švarca 30.01.2018

Samantai nekas neliekas, bet, zini arī es esmu strādājusi apkalpjošajā personālā, man pat prātā neienāca šādi attiekties pret kādu klientu.
Redzot situāciju šodien, man mati cełas stāvus, tas arī viss.
+Es nevienu nevainoju pie savām veselības problēmām, cik lasu jūsu komentārus, tie kas vaino vai dusmojas diemžēl esat jūs paši. :(

K Kent 30.01.2018

feniks nav nekada kafeinica kurā var tuseties un strebt kafiju. ja jus domājat ka tapec ka esat invalidi jums viss ir atlauts, tad jums būs baigais aplauziens. ne jau feniks nokaveja autiņu uz bolderāju bet jūs paši ta ka nevajag savus meslus liet citiem uz galvas.

Ko lūdzu?!
Vai Tu man gribi tagad teikt, ka man nav łauts izdzert krūzi kafijas, kāds sakars?!
Kurā vietā diez es Tev leju kaut ko uz galvas?!
Vienīgais, ko saku, ja cilvēks dara savu darbu ar riebumu pret visu, jāmeklē sev patīkamāku darbavietu!
Ja Fēniksā nedrīkstētu dzert kafiju, tad diez vai tā būtu tirdzniecībā, vai ne tā?!

Baidos, ka riebumu pret tādiem cilvēkiem, kuri nakts vidū dodas uz spēļu zāli, lai stundu "dzertu kafiju" neviens nevar nosodīt. Taču tā ir Samanta, uz slimnīcu viņa arī brauc, lai izmantotu tualeti.

Samanta Švarca 30.01.2018

Tātad par kafiju, jā, mēs to dzērām un kādastarpība cik ilgi?!
Kāds sakars ar tualeti sakarā ar mani?! To apmeklēju, cik vēlos un tici man ne jau tikai slimnīcās...(pilnīgi idiotiska piebilde, manuprāt)

I Igors Bauritis 31.01.2018

Vēlētos dažiem labiem komentētajiem atgādināt, kad Cilvēcisko attieksmi vienam pret otru vēl ne viens nav atcēlis, ! Tā vien liekās,kad šie komentētāji ir šās žaudētavas darbinieki ! Es rītdien uzrakstīšu iesniegumu Valsts Policijā par Cieņas un goda aizskaršanu ! Kā arī par diskrimināciju attiecībā pret Invalīdiem un merkantilu attieksmi pret klientiem ! Sabiedrības daļa jau Jūs esat, bet tAda attieksme ir Cilvēktiesību pārkāpums! Nu tik turaties tagadiņ! Atbildēsiet pēc pilnas progas! Kretīni tādi !

L Lola2018 31.01.2018

Es rita policijai ari uzrakstišu iesniegumu par to ka tu mus apsauka par kretiniem tas taĉu ir cieņas un goda aizskarśana.;D Es ari esmu invalide..jums visu var jus Dievs esat?..bet mums vai jakluse vai nu japiekrit jusu stereotipiem?

I Igors Bauritis 31.01.2018

Kā Jūs vispār varat ta runāt! jūsu rakstos ir klaja diskriminācija! Priecajieties,kad ar Jums viss ir kārtībā! A kretīni arī āfrikā paliek par kretīniem un Jūs neesat dotajā brīdī izņēmums! jūs savu nosaukumu esat godam nopelnījuši !

L Lola2018 31.01.2018

А в твоих словах нету дискриминации?иди лечись пока не поздно.тебя высмеют в полиции.и отправят на твайку.

I Igors Bauritis 31.01.2018

Kā var vispār uztvert kretīnismu par normu /

I Igors Bauritis 31.01.2018

Lola ! Neuzprasies feika profils! Вам точно не помешает вмешательство врачей!

L Lola2018 31.01.2018

Вместе сходим к врачу я тебя за ручку отведу и в очереди с тобой постою.

N NormundsNīdējs 31.01.2018

Tagad iemigšana alkohola reibumā ir nezināmus veselības stāvokļa veids :D

Samanta Švarca 01.02.2018

Stulbs esi vai izliecies, es jau minēju, ka mēs vispār nelietojam alkoholu! ;)

A Anna Leimane 28.02.2021

Vari atbildēt par saviem vārdiem? Kā to saprast - ātrie brauc tikai tad, ja bezsamaņā? Man ir gadījies 3 reizes saukt ātros uz ielas , kad redzēju, ka cilvēkam ir slikti un vajadzīga palīdzība. Palīdzība vienmēr tika sniegta un bezsamaņā neviens nekad nebija.