www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Slikts serviss plus cilvēka izsmiešana

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss plus cilvēka izsmiešana

Šodien nedaudz pirms plkst. 10: 00, iegāju fēniksā Cēsis, kase esot slēgta uz pusstundu, bet pat netiku pie vārda. Rupji atbildēja un kad vēlējis palūgt dzērienu pat neuzklausīja, plus ieejut iekšā spēļu zālē, dzirdu kā par mani ņirgājas gan sieviete aiz letes gan apsargi, pretīgi. Par to ka tūlīt tādu kafiju aiznesīšot, plus ar tiko spiestu pienu. Cūciska rīcība. Pat ejot laukā, mani ignorēja. Nevienā vietā nav bijusi tāda klaja ņirgāšanās. Arī iepriekš ir bijis šinī pašā vietā gadījums, ka pilnīgi itkā jokojot man būtu jāatstāj viņiem nauda.

20.04.2019

F

L Lenijssss 03.03.2019
Zādzība

Šim indivīdam ir gari nagi. No piedzērušiem klientiem savāc telefonus un naudu , pēcak viss nonāk lombardos , dzirdēts ka nodarbojas ar vēl visādiem netīriem biznesiem-ekskorts utt. Policijai ziņots, uzmanās

Pārdеvējs© 20.04.2019

Par cilvēkiem, kas apmeklē tādas iestādes, var tikai pasmieties

F Fonmerl 20.04.2019

Es teiktu, par Jums tādiem, kas vienmēr tos stulbos komentārus komentē, vispār nav jēgas neko rakstīt. Nepatīk sēdi klusē. To vien dari laikam kā sēdi un meklē, kam piesieties! Kā tāda blusa.

Pārdеvējs© 24.04.2019

Vienmēr to stulbos komentārus komentē? Tomēr atzīsti, ka stulbību uzrakstīji?

B BK 20.04.2019

Tu esi slims, ej ārstēties.

D Dzintra Tabore 20.04.2019

Nesaprotu kāpēc tik naidīga attieksme iepriekšējajos komentos pret sūdzības autoru. Cilvēks gribēja uzspēlēt automātos un padzert kafiju - kas tur slikts? Ja es pamperus gribu nopirkt savām meitām, man arī jāgaida, ka par mani smiesies un ņirgāsies?

RAMONA👀 21.04.2019

Cik zinu, tādas iestādes darbojas 24/7...kase tak ar kādreiz jāsaskaita utt. Gan jau biji iereibis un bāzies virsū, traucējot.- neies tak gaidīt...
Un kādu attieksmi tu cerēji sagaidīt?

A Andis1991 18.07.2019

Ja tajās iestādes attieksme slikta tur kārtīgu priekšnieku vajag lai izaudzina tos darbiniekus