www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Slikts serviss, neprofesionāls personāls

Fēnikss Laimētava - Slikts serviss, neprofesionāls personāls

Labvakar. Es gribu jums iesniegt sūdzību.18.08 kaut kad pēc 23: 00. Es un mans vīrs atnācām uz fenikss spēļu zāli. Jelgava Maras iela 1b, bet manu viru neielaida, tāpēc ka viņš ir Rumānijas pilsonis. Vins iedeva viņiem Rumānijas Eiropas pasi un identifikācijas karti. Mēs gaidījām 25 minūtes, un viņas teica, ka nevar viņu ielaist, jo viņa nevar neko izdarīt. , rumanijas pase un id neder fenikss tiklā. Jūsu darbiniekiem trūkst profesionalitātes. Mēs bijām ļoti dusmīgi un satraukti, jūsu darbinieki aizvainojis cilvēku ar savu uzvedību. Tajā vakarā es nekavējoties devos uz policiju. Gribēju uzrakstīt paziņojumu un sūdzību, tad mēs nedaudz nomierinājāmies un neuzrakstījām paziņojumu. Lūdzu, veiciet dažas darbības. Kā tas nākas, ka Eiropas savienības pilsonis, kurš ieradies Latvijā no citas valsts, nevar ieiet kazino? Loti nepatīkami

19.08.2022

B Bez_vārds 19.08.2022

rumānija nav Skandināvija, rumānija nav Rietumeiropa. Apsargi, darbinieki gan jau nobijās no melnīgsnējā subjekta. Nekā personīga.

Joe Rogans👽 20.08.2022

Neizgāja face-control