Fēnikss Laimētava - Slikts servis

Šodien, Smiltenes fēniksā piedzīvoju briesmīgāko apkalpošanu, kādu vien esmu redzējusi. Bārmene - Antra, bez aizspriedumiem atļāvās pateikt, ka izskatos dīvaina, smējās par manu apģērbu. Par tēju prasīja naudu, kaut gan redzēja, kā nospēlēju 30 eiro. Ejot prom teica uz neredzēšanos. Pirmā vizīte Smiltenē un arī pēdējā. Kaut apkalpošana būtu tāda, kā pie mums Rīgā.

L Lauriks 16.10.2016

Būs nauda - nāciet vēl! :)

BondsBonds 16.10.2016

Izklausās briesmīgi, bet, manuprāt, cilvēki, kuri tur iet nav labāki.

J Jonsons Babys 16.10.2016

Pareizi darīja. Šadi spēlmaņi kā tu ir sliktāki par naromāniem!

A Azart spelem ne 17.10.2016

Doma ko raksti.

Latviešu tautas 16.10.2016

Вспомнил анекдот:
Времена Генерального секретаря ЦК КПСС Л.И.Брежнева (1970-е годы). Приезжий в Москве вечером сидит в Александровском саду (в Москве Александровский сад - традиционное место встреч гомосексуалистов). К нему начинают "клеится" парни определённой ориентации. Приезжий видит проходящего милиционера и кидается к нему:
- Товарищ милиционер! Ко мне пристают пе*****сты!
- А ты не ходи по нашему садику...

A AGr 17.10.2016

Kāpēc šajā portālā parādās arvien vairāk bezjēdzīgas sūdzības? Tā vien liekas, ka cilvēki sūdzas tikai sūdzēšanās pēc. Vai varbūt tas ir pasūtījums, lai paslēptu tiešām nozīmīgās sūdzības un degradētu portālu.

T Tong Po 17.10.2016

Bārmene parādija savu attieksmi par tiem, kas savu naudu notriec bezjēgā! Spēlmaņus sūti kaut uz poda, šā vai tā viņi turpinās nākt un notriekt savu naudu automātos vai pie spēļu galdiem.
Ja veikalā pērkot cigaretes katru pīpmani vienmēr sūtīs ***st, šā vai tā viņi turpinās kūpināt. Tādi ir tie atkarīgie.

Pie ārsta pēc palīdzības jāiet, kamēr nav par vēlu, nevis jāsūdzas.

A Arvisandersons 20.10.2016

Nav tava nauda, ne tu pelni, ne Tev viņu tērēt. Katrā darba vietā ir sava etiķete un nevienam nebūs noslēpums, ka klients ir un paliek klients.

Tu ārsts vai?

Citam skabargu acī redzi, savā baļķi ne!