www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Slikta attieksme no operatores

Fēnikss Laimētava - Slikta attieksme no operatores

Vakar iegāju fēniksa spikeri1 uzspēlēt piegāju pie aparāta saku spelet vinnēju 400 nezinu no kurienes pieskrēja bārmene varda ļena kura bez atļaujas paķēra kastīti ar laimestu un aizgāja prom es piegāju pie bara saņemt laimestu viņa iedeva man naudu un Saka teikt par to ka aiznesu un saskaitīju naudu jums jāatstāj tagad 40 eur es teicu ne viņa mani izsaukaja pa kretīnu loti daudzi klienti tieši par viņu ir sūdzējusies ka prasna naudu apsauka klientus
lūgums izskatit šo lietu un ceru ka viņa tur vairs nestrādās jo ja iešu nākamreiz un viņa tur bus busu spiests sūdzēties attiecīgas iestādes ar cienu Valdis pūpols. Atlaist viņu.

01.08.2020

L Lutor 01.08.2020

попробуй написать жалобу в игровую комиссию. Пусть отвечает феникс, за косяк своих работников

B Bora bora888888 02.08.2020
Slikta attieksme no operātores

Man ari ir sūdzība par ļenu kad iegāju spīķeru iela 1 feniksa piegāju pie aparāta saku spelet pa tris eiro pa pieci eiro nedaudz vinnēju pieskrien ļena pačer manu kastīti bez atļaujas un aiziet tad atnes kastīti ar naudu un pieprasa par to čajas naudu ja neiedod sak apsaukāt rupjiem vārdiem cik zināms viņai tā ir patstāvīgā zāle. Lūgums izskatit šo lietu un atlaist viņu no darba tādam cilvēkam nav tur vietas stradat kura ir mankariga uz naudu. Ja neizskatis šo lietu busu spiests sūdzieties augstākas iestādes. Ar cieņu Ainārs vanags.

S Sudzibas.lv Admin 02.08.2020

put_in_high_low 02.08.2020

Ko, smuka skuķe nedeva, nācās vakarā pašam risināt erekcijas problēmu un tagad sūdzies uz viņu?

N Noboby 02.08.2020

Kas ir augstāka instance par feniksu kurš tavuprāt varētu dod kluci par Tavu atkarību un citu mantkārību? Kāpēc vispār atļāvi viņai kaut ko paņemt, ja nevēlējies? Par daudz iedzēris biji ka reakcija tuvu nullei?

put_in_high_low 02.08.2020

Otra sūdzība uz Ļenu. Točna, aizvainots kavalērs mēģina kaut ko darīt, bet nav padomājis par to, kā rakstīt sūdzības uz skuķēm - ir pēdēja kretīna plāns.

N Noboby 02.08.2020

Vai tad Tavs vārds tikko nebija Valdis Pūpols pajoliņ? Tiešām līdz galam neizdēts esi

S Sandra_ sandra 30.08.2020

Nu ir dzirdēt par ļenu daudz , jo pazīstams apsargā strādājis ar viņu ! Un Solveiga tā arī baigi labā dāmīte

K Klientamnavtaisnība 02.08.2020

Да какой это косяк? Ненормальный игроман, не умеющий пару слов связать пишет по несколько жалоб, с непонятным и тупым текстом - тут лечиться надо, а не жаловаться.

N Noboby 02.08.2020

Man likās ka Tavs vārds ir Ainārs Vanags. Iemācies izmantot savas starp ausu šūnas pirms paver muti sūdzībām. Tava atkarība un Tava cieņa ir tik pat vērta kā divreiz lietots pamperis

B Bora bora888888 02.08.2020

Raksta 2cilveki no viena posta un sūdzas.

W waka 02.08.2020

To fēniksu vispār ir par daudz