www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Slikta apkalpošana

Fēnikss Laimētava - Slikta apkalpošana

Sveiki, varbūt Feniksa vadība novērtēs savus operatorus, jo piemēram g. Astras ielas Laimētavā šodienas operatore (sieviete ar īsiem baltiem matiem ap 50 gadiem) , nu vispār pretīga attieksme. Nekādas labdienas, vai gribiet kafiju, kā ar citiem operatoriem. Ja gribi samainīt naudu, tad skatās uz tevi itkā tu tērē viņas personīgu laiku. Ja uzprasīt iedot naudu sīkāk, tad vispār kliedz, ka ja nepatīk varu iet citur spēlēt. Es visu saprotu šajā pasaulē, bet viņa saņem atalgojumu par ko? Par ņirgāšanos pret klientiem? Dīvaina Dāma, pat teikšu ka nikna. Par ko viņai maksā?
Iesaku izvērtēt šo operatori, lai darbojas tāda sfērā kur nav jāapkalpo klienti. Viņas dēļ uz šo bāru vairs neiešu..

18.01.2023

Iesaku vispār neapmeklēt šādas iestādes.
Ko tu tur darīji?

M MarinaMarina7 18.01.2023

Vienkārši gribēju iedzert kafiju un kādu laiku uzspēlēt, jo vajadzēja gaidīt cilvēku. Noteikti ne naudas laimesta dēļ šo vietu apmeklēju..

Good Intentions 19.01.2023

Acīmredzot pēc kafijas ienāci.

S Spuris 19.01.2023

Atradusi vietu,kur dzert kafiju un vēl saņemt restorāna cienīgu apkalpošanas līmeni.Nenoliedzami ir notiekti tādas iestādes ar labiem darbiniekiem prastā ēsdtuē arī,taču pukstēt spēļu zālē par to ka nav ne labdien ne atā ne sarkanais paklājs ''princesei''- spēļu gigantam noklāts ,ir muļķīgi.

Слабо nopirkt kafiju?

Good Intentions 19.01.2023

Sasveicināties, bezmaksas kafiju piedāvāt, samainīt naudu itkā būtu kaut kāds naudas apmaiņas punkts, ko vel? Atradi īsto vietu par kuru sūdzēties.

M MarinaMarina7 19.01.2023

Es par to kafiju samaksāju x10 vairāk noteikti, ja kas.
Nerakstīju par naudu, rakstīju par kasieres attieksmi pret klientiem.