www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Плохое обслуживание клиентов

Fēnikss Laimētava - Плохое обслуживание клиентов

Atrodas šis bārs Kastrānes iela 3A, Rīga. Šonakt ap 01.00 iegājām Fēniksā, pie bāra draugs palūdza augļu tēju. "Darbiniece" SANITA ar muguru pret mums slaucīja glāzes pie bāra letes. Tākā mūsu lūgums tika noignorēts, vēlreiz draugsskaļākā tonī viņu uzrunāja "Labvakar", nulle emocijas no viņas puses. Un, tad es neizturēju un ar frāzi "Hallo" mēģināju pievērst uzmanību. Tikai, tad viņa pagriezās un agresīvā tonī sāka bļaut. To nav iespējams aprakstīt, bet Sanitas uzvedība bija neadekvāti agresīva, bet šī situācija lika man pagriezties un ar sabojātu garastāvokli doties prom uz blakus bāru "Joker". Jo tajā Feniksā ne mirkli negribējās uzkavēties. Es saprotu, ka tur medz būt tādi "klienti", ka vajadzīga liela izturība darbiniekiem. Bet mēs tikko iegājām un tik nožēlojama attieksme. Tad nevajag tur strādāt tādām kā SANITĀM, ja neprot laipni apkalpot. Vispār darbiniecēm, kas strādā šajās iestādēs ir jāsagaida klienti ar smaidu un piedāvājumu par kafiju vai tēju. Šī nav pirmā reizē, ka tieši šajā adresē tik dramatiska attieksme. Vairāk nekur tā nav gadījies! Vienkārši jau piegriezās cik var klusēt un norakstīt uz sliktiem klienti u.tt Šāda attieksme (akmens seja, ignorēšana, agresivitāte) nav domāta ieņēmot šādu amatu. Nožēlojami!

05.03.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

RAMONA👀 05.03.2019

Tas ir briesmīgi. Cilvēks grib pakāst savu algu, a tur tik briesmīga Sanita, ka nevar to normāli izdarīt.

F fenikssanitaaa 05.03.2019

Briesmīga ir apkalpošana diemžēl. Un ir cilvēki, kuri tur ieiet ne nospēlēt algas, bet vienkārši iedzert, jo reāli tajā rajonā nakts bāru nav! Un šajā sūdzībā iet runa par to, ka Sanita atrodas savā darba vietā nevis mājās. Mājās, sēdi ar savu slikti garastāvokli, nevis nākt apkalpot klientus !

F fenikssanitaaa 05.03.2019

Ramona kas nu kuram tuvāks. Tev algas nospēlēšana, bet otram darbinieka attieksme kā tāda. :) Ja mums būtu primārais tavs variants mums tā bāra lete un Sanita nemaz nebūtu vajadzīga.
Tākā chill un tik seklu domāšanu paimaini

M Mego izmeklētājs 05.03.2019

Grūti ,grūti mājās ūdens nav ,gāzes nav,katliņi nodoti lūžņos, jāiet dzert augļu tēja uz nakts bāru.

B BK 05.03.2019

Tikai stulbeņi, apmeklē tādas iestādes. Un tēju varēja mājās padzert.

M Mazulis3 05.03.2019

nakts bārā augļu tēju padzert?nu laiki pienākuši :D

J Jānis Adijāns 06.03.2019

Iemesls, kāpēc uz feniksu nekad neeju.

RAMONA👀 06.03.2019

Īpaši 1 naktī dzert tēju. Tikpat labi varēja pateikt, ka uz bordeli iet, lai skatītos pa tv futbolu! :D