www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Krāpšana slikts servis

Fenikss Laimētava pakalpojuma sniedzēja - Krāpšana slikts servis

Sūdzos par to ka fenikss iestāde es spēlēju vienu aparātu pat gandrīz 24 stundas diennakti pēdēja laika un apmēram desmit dienu laika esmu pazaudējis tur 3500 euro un ne vairāk pa 85 euro neesmu ne kad vinnējis ito vienu reizi pat. Muza tik aukstu aparāts ir iedevis stundam. Pa 6 pat 9. Njam stundam viņš griez ap vienu summu pat vienreiz ja nemaldos pat gandrīz 24 stundu laika bija pari tik pa 70. Eiro galīgi nesaprotu kameras skatas kam dot vai ne jo gandriz visi krievu tautības cilvēki vai citu tautas cilvēki vine tukstošos nu ka ta var būt būtu sakritība ne jau visu laiku un gadeji ne kad neesmu vinnējis ne ko draugs ari pakaras ka atstāja visu naudu tāda sajuta ka lasa domas un sapratu un skātas kas esi un ari ka krit ietka uskrit pēkšņi tomēr pakust paslidina garam apstājas un noraustas un pēkšņi apstājošais atkal izkustas paslid talāk un ap zināmam summam tik pakaitina sapratu ka tulit bus ar katra ero nopelēšanu lai tik uspied nākamo gaienu ero un atkal nedod iir dienas kad vispār stundam griez ne meta neajieni par brīvspelem vai laimestiem kādiem vienkārši ņēm nost naudas un šo nedeļu patstāvīgi. Pilnīgi nez ko darit tāda sajuta ka gribas zinat kam pieder fenikss Latvija.? Un ari liepāja kad ņema ara no aparātiem naudas deva bandītiem lietam naudu un regulēja aparātus speciāli jo strādāja masica Liga Eglite un zināja visu kas notiek un beigas pa ceļam uz Liepāju no Rīgas nošavas vai nošava vis drīzāk. Un miljardieri miljonu ierakumi un vel pēdējos atnjem. Bet lieta. Tada ka 3500. Eroesi nospelejis pat nepilna pus mēneša laika ne ka vispār un vel darbinieki guļ ka ari apsargs un ka ari pēdejo ero kas dzīve pie dvēseles palicis atsakās mainit kapeikas uz ero bija desmit centu tik pa 5 centi teica ei staiga mēs nemainam tādas naudas vai tad melnas kapeikas nau nauda daudz kur pat nemaina veikalos varbūt pasaule ta nau nauda un ir jāiznem no apgrozījuma jo ne vienam melnas kapeikas nentrese vairāk nu absurds ti paspēlēts tādas pelņas miljonos pat naina ne ko nu ka ta vispar man jāgaida stundu jācel apsargs kurš centas gandriz stundu piecelt bārmeni apkalpotāju un pasaka nainam tādus sišus grašus. Vai tad par maz jums dzīve ka melnie piec centnieki nau nauda. Loti aizvainots jutos. Ka tā dara ka redz visu nakti spēleju no pieciem vakara līdz diviem nakti un nemaina kādreiz pēc aparātu grozīšanas un naudas izņemšanas ka paši grib un nošaujas cilvēks par to vel nainas ne ka kāpēc krievu tautības cilvēkiem gandrīz vienmēr ir tukstoši vineti a latviešiem me man vispār ne ka ne kad. Būtu jākaunas grozīt aparātus un kameras verot kas ko dara cik zaudē. Kuru var kuru ne ka varat paskaidrot šo situāciju?

F Fenikss 11.10.2018
Nepieklajiga

Jelgavas feniks autosta tur vel ta briļaina kobra strada,tur nau iespejams pasedet.daudzi kad vina stada muk,rupja nepiedava kaviju,a ja uzprasa tad atbilde ir vienkarsa,automats netrada,un ta vieer,pat telef sez.

Kolta 06.11.2018

Lietderīgi izmantots laiks.

A Azik99 06.11.2018

Izrādās cilvēkam, kurš var notriekt 3500 pusmēnesī, ir par ko sūdzēties. :)

P Pata 13.11.2018

Vai ne.. pilnīgs idiots Kur tev prāts 3500 eiro iztērēt? Tu ar galvu domā cilvēks mīļais. Pilnīgi pareizi, ka padirsi to naudu, moš ar galvu sāksi domāt.

E Ekspertu eksperts 06.11.2018

Krišjāni, vai Tu vari vnk. vairs nespēlēt?! Vai neesi pamanījis, ka vienalga, vai ieguldi 30euro vai 3500euro, pastāv izcila iespēja zaudēt visu.. Ja Tev ir atkarība un nespēj apstāties, ir simtu simtiem labu veidu, kā strādāt ar sevi un uzvarēt vēlmi pēc stulbas izklaides(azartspēlēm). Ja nezini, jautā privāti, palīdzēšu ar informāciju un pieredzi. Esmu gadu gadiem vācis informāciju par elles un cilvēku paverdzināšanas biznesu un zinu, kā viņi strādā un, kā pret viņiem cīnīties..

P. S. Zaudēto Tu neaizmirsīsi nekad, sliktas emocijas un pašsajūta būs ilgi, taču nemēģini ieguldīt vēl, lai atgūtu daļu no zaudētā, tā nenotiks, bet, ja paveiksies un notiks, ka iegūsi vairāk, 100% būs kārdinājums turpināt un atkal 100%- tas nozīmē vēl lielākus zaudējumus.. Ej ārā no šī labirinta un "spēles vienos vārtos" un atrodi laiku izgulēties, nelieto grādīgos, lai spriešanas spējas atgūst varu un kontroli pār gribu.

C critical thinker 06.11.2018

var apskaidrot. pirmkārt (neskaitot, ka nemākat rakstīt un domas izteikt), Jums ir smagi bojāta loģiskā spriestspēja (ko var būt izraisījis/pastiprinājis tas, kas otrkārt); otrkārt, Jums ir smaga atkarība no azartspēlēm, ieteicams meklēt psiholoģisku/psihiatrisku palīdzību.

E Ekspertu eksperts 06.11.2018

Kritiskais, ir zināms, Tevis ieteiktā palīdzība pārsvarā gadījumos nelīdz, jo azartatkarību nevar apārstēt no malas. Terapijas var būt dažādas, bet līdzēs tikai tad, kad cilvēks pats gribēs atbrīvoties no šī murga.. Konkrētajā gadījumā redzams, ka sūdzības autors nožēlo, ka zaudējis naudu, nevis savu rīcību.. Tātad procesa atkārtošana vēl sēž viņa prātā; viņam azartatkarība vēl nav pieriebusies; līdz ar to papildterapijas neko nelīdzēs, jo cilvēks vēl nav līdz galam sapratis, kas ar viņu notiek.. Ir cilvēki, kuriem kārtīgi jāapdedzinās, pirms viņi vēlas ko mainīt un katram tas neprāta slieksnis ir atšķirīgs..

C critical thinker 06.11.2018

man nebija laika izplūst garos spriedelējumos. ko tad man vajadzēja rakstīt|? ka psih- palīdzība nav ieteicama, jo varonis vēl nav nogrimis bezdibenī?

E Ekspertu eksperts 06.11.2018

Šoreiz Tevi nekritizēju, tikai papildināju, domu gājiens jau Tev pareizs, tikai cilvēkiem, kam ir atkarības, bieži nav vēlēšanās ko mainīt savā dzīvē un tas izslēdz iespējas viņiem palīdzēt no malas..

C critical thinker 07.11.2018

un ja cilvēks lasa 5 santīmu monētas, lai izgrieztu vēl pēdējo reizi? tas nav bezdibenis?

E Ekspertu eksperts 07.11.2018

Bezdibenis būs tad, kad vairs nebūs, kur lasīt tās pašas pieccentnieces un visi tuvinieki novērsīsies no azarta varas apmātā cilvēka. Kad viss būs sačakarēts, ieskaitot attiecības ar vistuvākajiem,var būt arī par vēlu.. Ceru, cilvēks apdomāsies, sapratīs un meklēs palīdzību..

B Bertrups Valdis 17.01.2019

Dauni ej paspēlē māju azartspēlēs.. : d bļaa šis riktīgi sasmīdināja, tāds bēdīgais nosedējis pie viena aparāta cik ilgi, papisis visu naudu un tagad domā, kur melnajā tirgū krānu nogrūst..