www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Nelaipni sagaidīti klienti, rupji vārdi un draudi

Fenikss Laimetava - Nelaipni sagaidīti klienti, rupji vārdi un draudi

Kad ienācām Feniksā kopā ar draugiem kādu dienu pēc plkst 3.00 no rīta, bārmenes tur nebija, gulēja tikai apsargs ar kājām uz augšu kā mājās, kad uzmodinajam, bija rupjš pret mums un pat sāka kliegt mums virsū. Nez nonkurienes izlīda miegainā bārmene Tatjana un kopā apsargu mēģināja mūs izsviest ārā, tāpēc ka bijām iedzēruši. Neko sliktu nedarījām izņemot to, ka iztraucējam tiem gulēt! Ja personālam gribās gulēt, lai iet strādāt citur!

13.11.2019

Gi

Tu Turkey901 13.11.2019

Viss kārtībā, drīz visas šīs laimētavas būs slēgtas un varēsiet tusēt parkā uz soliņiem kopā ar bomžiem!

Ma Martins 14.11.2019

Tu pats turks esi bomZhara!

Tu Turkey901 14.11.2019

Tu Tu - laimētavu un atskurbtuvju patstāvīgs klients?!

Me Mego izmeklētājs 14.11.2019

Nee izguļas kāpņutelpā

Ot Otis 14.11.2019

''..pēc plkst 3.00 no rīta..''
''..mēģināja mūs izsviest ārā, tāpēc ka bijām iedzēruši.''

Atslēgas vārdi, kas biežāk rada aizdomas par veco labo teicienu, ka ''pagale nedeg viena''.

Gi Gintarus.vv 14.11.2019

Tajā zālē, Pumpuros vienmēr visi guļ!