www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Necilvēcisks apkalpojošais personāls

Fēnikss Laimētava - Necilvēcisks apkalpojošais personāls

Apkalpojošais personāls vienkārši briesmīgs un necilvēcisks, telefonam bija izladejusies batarija, neparzinot apkārtni jau 2h ka staigājot apkārt centos atrast ceļu mājup izdomāju ieiet ieiet fēniksa iemest 10 eiro nodomajot varbūt vismaz paveiksies un kkāds labums no tās visas maldīšanās apkārt būs un pie reizes uzlādēšu telefonu izsauksu taxi, spēlējot aparātu sapratu ka lādētājs nemaz nav līdzi, beigu beigās palūdzu sievietei pie kases izsaukt man taksi paskaidrojot situāciju viņa vienkārši kategoriski atteicās saukt taxi, kautvai pat piedāvāju iedot 10 eiro viņai, tikkai jo vēlējos nokļūt mājās, viņa tāpat mani viņi tas neinteresēja un vian saka rupja balsi vienkārši teikt ka tepat pie ieejas esot taksi, pateicos par palīdzību izgāju ārā sapratu, ka pie ieejas nemaz neviens taxis nav, iegāju atpakaļ pie ieejas bija tikkai apsargs kas sēdēja telefona un uzreiz sāka man braukt auguma ko man vajagot es šitam cenšos izskaidrot situaciju palūgt lai izauc taxi vai vismaz atver savā telefonā, kas viņam bija rokās karti parādīt kur es atrodos saprotot ka nekur tālu es no mājām nevaru but, šitas rupji pajautā kur tad man vajag tikt es pasaku netālu no spices viņš man sāk auguma un saka ka man kkur uz zolitudi jābrauc utt kas sanāk galīgi pretējā virzienā

p. S.
Apģērbies es arī biju solīdi uzvelka un naudu pie viņiem ņemu no kartes nost, taka neizskatījos tur pēc kkāda paklidena kas tur censtos viņus apčakarēt ar to taxi.

H

B BK 11.02.2019

Vispār viņiem nav pienākums, izsaukt taksi.

AMB 12.02.2019

Они не обязаны вызывать тебе такси. Мог спросить у кого-то из игроков, они могли вызвать тебе.

Но в целом, ты сам виноват в сложившейся ситуации.

Pārdеvējs© 12.02.2019

Solīdi viņš izskatījās, "uzvelka", gan jau novemtā un pats biji pālī, ja nezināji, kur atrodies.

really? 12.02.2019

ahaha, pa naktim vazaties apkart pa spelu zalem un vel uzvalkaa, labo veesti gribeji vestiit? :D