Fēnikss Laimētava - Naudas izmaksa

Labdien, 23.07.2022 ap 03: 20, 3 aparāts neizmaksāja naudu, varbūt tas bija "gļuks". Operatore pateica, ka tehniķis visu apskatīsies pa dienu un sniegs atbildi. Atnācu ap 12: 00 ciemos, apvaicāties vai ir kāds info, tikai otrajā reizē piefiksēja manis datus. 24.07 atkal nāku un Saka ka var tikai pēdējos 100 griezienus apskatīt, un, ka mani brīdināja. Operatore mani nebrīdināja, ka vajag apstāties un "aizvērt" aparātu. Kamerās neviens negrib skatīties. Beidzot pa visiem gadiem domāju, ka paveicās, gandrīz pilns ekrāns un vienkārši netiek nekas izmaksāts. Tā kā nekas netiek darīts, 25.07 zvanīšu uz ofisu, ja arī tie neko nedarīs, rakstīsim iesniegumu policijā, labi, ka ģimenes loceklis ir krimināllietu tiesneses. Paldies par uzmanību.

24.07.2022

V v3r53771 24.07.2022

В бизнес плане казино написано, что деньги нужно забирать, а не отдавать.

E Edgars1233213603 24.07.2022

Вообще 0 проблем, я и не спорю и понимаю как это всё работает, просто хотелось посидеть, попить пивка ну и с кайфом провести время, но факт остаётся фактом, автомат тупо не сыграл 🤷🏾‍♂️ я все понимаю, любой компьютер может глюкнуть, вообще без базара, но, когда начинают нагло Пиз*еть это уже, как минимум не приятно. Если они врут и даже не стараются решать проблему, то есть же другие инстанции, которые этим занимаются, вот и всё 🤷🏾‍♂️