www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Meklēju kurš grib pievienoties

Fenikss Laimetava - Meklēju kurš grib pievienoties

Ищу людей, которые пострадали от игорного бизнеса, потеряли себя, семью, друзей, денежные средства, недвижимость, работу. Для подачи коллективного иска в суд. Что происходит с больными и зависимыми людьми это ужас какой то. Моя дочь в это попала. Потеряла все и себя. Это болезнь, занесённая в регистр болезней. Я пойду до конца, что бы помочь другим тоже.

Kr

Kr Krah 10.10.2019

Пишите на почту
[email protected]

Tu Turkey901 10.10.2019

Зависимостей в мире сотни, давайте подадим иски на всех и вся, Latvijas Balzāms, McDonalds, итд.

ва Василий Теркин 10.10.2019

Давай тебя уже вернем на Твайку. А все и вся пусть живут.

La Lailailai 10.10.2019

Jāārstē tikai meita. Man neviena “laimētava” virsū neskrien, kaut esot Monako, LasVegasa, Atlantiksitijā...patiesi uzspēlēt -5-10eur (USD) vesela cilvēka dzīvē neko nemainīs un atkarība nav izveidojusies.
Esat tipiskā dusmu fāzē-kad visi ir vainīgi, izņemot meitu, ar kuru savlaicīgi nestrādājat, nepamanījāt atkarības sākuma posmu.

Ta TavaMamma1 10.10.2019

Varbūt labāk vērsties nevis pret Fēniksu, bet palīdzēt ģimenei? Ko dos, ja tiksiet galā ar fēniksu, kamēr meita aparātus tikmēr spēlēs jau Olympicā?