www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Ļoti slikta apkalpošana

Fēnikss Laimētava - Ļoti slikta apkalpošana

Šodien 12.06.2020 iegāju ar draugu fēniksā, pasēdēt, iedzert... Iemācām uzreiz lika uzvilkt maskas, labi viss kārtībā... Sēdēju pie aparāta, nolēmu uzpīpēt, līdz ar to noņēmu masku, tad klientu apkalpošanas speciālists gaišiem matiem, (kas piebildīšu nekad nav laipna) pateica lai uzvelku masku, uz ko atbildēju, kā tad es uzpīpēšu un iedzeršu alu? Viņas atbilde bija: lai tad mājās sēžu un pīpēju un dzeru aliņu 🤔 kāpēc tad vispār ir atļauts tur pīpēt un dzert un kāpēc vispār vaļā vērāties? Dēļ viņas noteikti ar draugu vairs nejiešu uz fēniksu Ogrē.

12.06.2020

M mancave 12.06.2020

нужно было ответить что ты не обязан одевать маску. А их внутренние правила распростроняются только на работников.

S Sannija 13.06.2020

Ja kas, tad iekšējās kārtības noteikumi ir saistoši visiem darbiniekiem. Bet šajā gadījumā, masku lietošana spēļu zālēs ir likums, tā pat kā sabiedriskajā transportā.

S Sannija 13.06.2020

*saistoši visiem darbiniekiem un apmeklētājiem

K Klientamnavtaisnība 15.06.2020

Не одевать, а надевать.

W waka 13.06.2020

waaahahahaaahahaaa
Hā haahā ha hā

M mancave 14.06.2020

все говорят про закон, если не сложно скиньте пунтк закона .
Это лишь только рекомендация, а вы интерпретируете ее как обязанность.

Janis85 14.06.2020

Piekrītu op - kā savādāk pīpēt? : d