Fenikss Laimetava - Laba atsauksme

Es gan varu izteikt tos labākos vārdus par Iecavas bārmenēm! Tā atdeve ka viņas strādā ir unikāla ar to kad ir ļoti daudz klientu viņas ir vienas un tiek ar visu galā. Protams visiem gadās kad nav garastāvokļa vai ir sagurušas. 😊 paldies bārmenei Kristiānai kad sestdien man bija ļoti slikti viņa man pienesa ūdeni un uztraucas lai viss būtu labi. Prieks par tādiem tā darbiniekiem visas viņas ir foršas. Kaut visas zāles tādas būtu.

16.10.2019

Tu Turkey901 16.10.2019

"Prieks par tādiem tā darbiniekiem visas viņas ir foršas. Kaut visas zāles tādas būtu."

Kaut tās visas slēgtu un tuvākajā laikā!
Cik daudz dzīves sabojātas un dzīvības izdzisušas dēļ šīs sērgas!

Согласен. Но... для того, чтобы государство получало отчисления в госбюджет придётся поднять ВСЕ налоги в 2 раза, при этом отменить повышение всех пенсий и пособий! Причём из-за массовых злоупотреблений отменить пенсии по инвалидность 3 группы и все пособия!