Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Sēžu feniksa nevienu ne traucēju, griežu uz riņķi ka parasti, iebāzu desmitnieku, ienak cits klients apsēžas blakus, arī sāk griezt automātiskos bisku grilojas uz krēsla, domāju dzekam slikti ar sirdi, jo šūpojas uz krēsla, saku apsargam - cilvēkam slikti uz ko seko atbilde nemisaij mne otdihat, ok domāju mazums apsargam sieva stāvoklī un nedod, eju atpakaļ bet dzekam pavisam slikti, rezultātā apvema viņš sev bikses un izgāja ārā, domāju spēlēt tālāk, bet kasiesere saka man po ruski pārmest, ka es pievemu, saku viņai lai skatās kameras kas vemj uz zemes, uz ko apsargs lika man to tīrīt, ok iztīrīju ar steigu devos prom uz bāru pasēdēt, vēlies tīrīt svešus vemeklus klausīties pārmetumus par to ka tērē reāli naudu, dodies uz feniks bet es griezīsu online caur internetu, vismaz nebūs jāskatās kā citi vemj

26.07.2019

X xctaps 26.07.2019

ganjau pats pievēmi, nevins normāls cilvēks svešus vēmekļus netīrītu :))

B BK 26.07.2019

Steidzami griezies pie ārsta. Tu esi slims cilvēks, jo normāli cilvēki, tādas iestādes neapmeklē.