Fēnikss Laimētava - Krapsana

Labvakar sovakar 01.03.2018 bij dzirdam sarunas starp barmeni un apsargu un vel divam personam kad nepaguva nokert to cilveku kurs laimeja lielaju naudas sumu lai vinam to atnemtu! Acim redzot saja maina ir papildus ienakumi peronalam ar vel 2 nezinamiem tipiem kuri tada veida cilvekiem arpus fenikss telpam atnem naudu! Un talak jau nav zinams ko vini dara! Bet kopa vini ir 4 peronals un vel divi kuri iet un to dara!

Papildināts Feņka 02.05.2018

Un tas vis notiek ķekavas febikss

F

Работяга 02.05.2018

Bet es dzirdeju ka kad cilveki iesezas speles vini slepj menedzeri un kad cilveks vinne vini apsola dot naudu tuvakaja laika.. un gaidot menedzeri vins nodzer tris reizes vairak vai nospele blakus aparata...

Sigita Bronze 02.05.2018

Vispār shēma zināma - ieej Fēniksā, paspēlē nedaudz, padzer kafiju, skaties kurš daudz vinnēja un uzliec uz viņiem asti. Atceros, ka Rēzeknē viens armijnieks vinnēja pāris simts euro, bija iedzēris, viņu piekāva un atņēma naudu.